Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

01 Ekim '09

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
3377
 

Kocanızın sizi aldattığını nasıl anlarsınız?

Kocanızın sizi aldattığını nasıl anlarsınız?
 

Milliyet.com


Yalanlarından değil mi?

Sıralıyım mı şimdi size, sabaha karşı eve geldiğinde, karısı tarafından "Neredeydin bu saate kadar?" sorusuyla karşılanan bir erkeğin yalanlarını?

"Ben sana dedim bilmediğimiz şeyi kullanmayalım diye. Ne işimiz olur bizim geciktirici spreyle falan. Al sıktık şu hale bak. Ben evine bu kadar geç gelecek adam mıyım? Bu kadar gecikilir mi? Kullanmayacaktık o mereti kullanmayacaktıııık! Neden sana uydum bilmem ki!!"

"Şirket olarak kadın parfümü ve ruj işine girme kararı aldık. Piyasa araştırması yapıyoruz. Ne kadar marka kadın parfümü ve ruj varsa satın aldık. Sürünüp birbirimize sarıldık, öptük yanımızdakini. Bizim 'Satınalma'dan Recep'i tanıyorsun, hayta işi iyice abarttı; öpe öpe bu hale getirdi beni..."

"İçtim. Aslında içtim dediysem çok değil ama bende yalan yok. Akşam iş çıkışı arkadaşlarla iki tek attıktan sonra ben eve gitmek üzere onlardan ayrıldım. O sırada sen tut uzaylılar beni kaçır! Ağzım az da olsa alkol kokuyordu tabii. Bu onlara çok geldi. Beni uzay gemileriyle iki dakika dolaştırıp evin önüne bıraktılar. İki dakika tabii onların saatiyle. Bizim saatle 5 saat falan oluyor galiba. Neyse yalan olmasın..."

"Saatlerdir bizim evi dışarıdan gözlüyorum. Bir sor niye böyle yapıyorum? Çünkü o adi o aşağılık hırsızlar hep bu saatlerde evlere giriyorlarmış. İyi ki de öyle yapmışım. Bir tanesini tam iş üstünde yakalamak üzereydim kaçtı
hergele... Ama daha duuuur... Arada bir bu hırsız mesailerine devam edicem. Yakalıycam o şerefsizleri sen merak etme hayatım."

"Hayret, uyurgezerlik gibi bir hastalığım varmış. Daha da tuhafı, üstümü başımı değiştirip böyle şık şıkıdım geziyorum. Hangi ara eve geldim? Hangi ara uyudum? Sen görmeden nasıl evden çıktım? Allah düşmanımın başına vermesin. Ne dertler var. Evlerden ırak!"

"Sorma bugün başıma neler geldi? İnanamazsın... Pişmiş tavuğun başına gelenler halt etsin benim başıma gelenlerin yanında... Şimdi yatalım. Çok yorgunum. Sabah salim kafa anlatırım..."

"Köprüde takıldım diyeceğim inanmayacaksın ama yalanım varsa şuradan şuraya gitmek nasip olmasın... Bu saatte köprü bomboş aslında. Basmışım geliyorum. Evime, güzel karıma kavuşmak için can atıyorum. Tam gişelerden geçerken bir de ne göreyim, gişe görevlisi ilkokul arkadaşım Salim değil mi? O da beni tanıdı tabii. Eee bunca yılın hasreti. Anılar, anılar derken iş uzadı. Eh bizim Salim de oldum olası gevezenin tekiydi zaten. İnsan 7'sinde neyse 37'sinde de o tabii. 'Salim bırak, karım bekler' diyorum yok. Susmuyor. Görsen bir muhabbet bir muhabbet. Allahtan arkadan bir araba geldi de..."

"Şimdi de kadın kapkaççılar türemiş. İki tanesi bu gece iş çıkışı Etiler'de üstüme atlayıp çantamı almak istediler. Aramızda bayağı boğuşma geçti. Bu arada beni öpücük manyağı yapıp 'bu sapık adam bize tecavüz etmek
istedi' süsü vermek istediler. İşte bu ruj lekeleri o süsler... Ama yer mi Anadolu çocuğu? Karakolda senin resmini gösterdim, dedim 'ihtiyacım olabilir mi benim böyle şeylere, dünya güzeli karım var' dedim memur beylere... Doğal olarak serbest bıraktılar..."

"Sen değil miydin dün gece yatakta "bir kere de geç gelsen n'olur be adam?!" diyen hayatım? İşte seni kırmamak için geç geldim. Gecikeyim diye saatlerdir caddelerde boş boş yürüyorum. Sıkıldım bir süre sonra eve geldim.
Yoksa sen geç gel derken başka bir şey mi demek istedin?! Ben yanlış anladım o zamaaaan. Tüh!!"

"Ben dolaştıran taksici gördüm ama bu kadarına pes vallahi. İş çıkışı eve bir an önce geleyim diye taksiye bindim. Koca günün yorgunluğu, hafif gözüm kapanmış. Bir ara gözümü bir araladım Gebze'deyiz. Az daha uyusam şoför beni İzmit'e götürecek. Neyse ki zamanında uyanmışım. Taksimetreye bir baktım kimlik numaram gibi olmuş vallahi. 'Ben bu parayı vermem' dedim. Taksici 'yazdıysa taksimetre ben alırım' dedi. Karakolluk olduk. Bu durumda biraz geciktim tabii.'' Kaynak: Anonim.

Ben demedim mi size bu erkekler çok ama çok yalancıdır diye?

GÖNÜL PAYLAŞIMLARIMIZ

<ımg height="305" src="http://www.bababeniokulagonder.org/images/yenilogo.gif" width="185" border="0">
http://www.bababeniokulagonder.org/index2.html

<ımg height="110" src="http://www.mehmetcik.org.tr/templates/resimler/Image/sistem/tasarim/top_left.gif" width="176">

MEHMETÇİK VAKFI
http://www.mehmetcik.org.tr/

<ımg title="Parasüt" src="http://www.thk.org.tr/2005/tanitim/afisparasut001.jpg" border="0">

TÜRK HAVA KURUMU http://www.thk.org.tr/ozelsayfa.htm

<ımg height="118" src="http://www.bedd.org.tr/www/images/BeddLogo.jpg" width="250" border="0">

TURCELL Faturalı hattınızdan 5904'e göndereceğiniz her ''BOŞ MESAJ'' ile TEKERLEKLİ SANDALYE KAMPANYAMIZA 5 YTL BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ.. Bir nefeste sizden..

<ımg src="http://www.losev.org.tr/v2/images/logo_losev.jpg" border="0"> LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VAKFI

KİTVAK ''KEMİK İLİĞİ TRANSPLANTASYON VAKFI'' BU ÇOCUKLARIMIZLA İLGİLİ LÜTFEN BİLGİ SAHİBİ OLALIM. http://www.kitvak.org/

<ımg height="56" src="http://www.kitvak.org/img/kitvak_oda.gif" width="204" border="0">

<ımg height="142" src="/Images/FotoGaleri/190/61/612144_14608_IMG_9466.JPG" width="190"> BALIKLAR ÖLÜYOR! <ımg id="dlBloglar_ctl03_Image1" src="/Images/Blog/131/16/166558.jpg" align="left">http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=204809Greenpeace http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=166558
<ımg height="95" src="http://www.tema.org.tr/images/logo.jpg" width="590">

''MELEKLER YÜREĞİNİZDEN ÖPSÜN''

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

hep erkeklerin karilarini aldatiklarinda söz edilir.. bu erkeler acab yaban perileriylen karilarini aldatiyorlar.. tabiki illad bir kadinlan degilmi..

KERIM GÖKEMIR 
 05.10.2009 6:48
Cevap :
Sayın Gökemir, periler olmaz mı? Kadınların hepsi birer peri. Erkekler mi? Onlarda bay peri.. :) ''Melekler yüreğinizden öpsün'' Teşekkür ederim.  06.10.2009 9:55
 

Bugün tekrar okudum ve dün yazmış olduğum yorumu bu kadar basit yalanlara inanacak kadar saf kadın var mı acaba, anlamında yorum başlığı "saf kadın" olarak yazmıştım. Bilgilerinize. Saygılarımla.

Haydanlı 
 02.10.2009 23:59
Cevap :
Sayın Adnan Doğan, Nazik ve düşünceli geri dönüşünüze çok teşekkür ederim efendim.. Yorumunuzu okuduğumdan beri aklıma takıldı ve ben diyemedim! Acaba ''saf insan'' kaldı mı? İşte bu noktada ''saf kadın'' var mı? Acaba anlamında kullandığınız başlık o kadar düşündürücüydü ki şu an ki yaşanmışlıkları aklımıza getiririrseki ''haklısınız'' demekten başka bir şey yok gibi. Katılımınıza ve düşüncelerinize saygılarımla.  03.10.2009 10:23
 

Bu yazdığınız maddelerdeki yalanlara inanancak kadar saf kadın var mı bu memlekette? Selamlar

Haydanlı 
 02.10.2009 14:43
Cevap :
Bencede yok efendim. Ama kıyıda köşede kalmış da olabilir biz o saf kadınların doğrucusuyuz.. Aleykümselam efendim.  02.10.2009 16:52
 

Çünkü;özellikle YEŞİL ÖRTÜ ve insanlığın gelişimi ve yaşaması için (buna vc.ihtiyacımız da dahil) EN verimli bölgeler o alanlar kabul ediliyor.Yine doğanın yer değiştirmesi gereken;yağmur,rüzgar,kar,deprem,tusunami,sel vs. doğal afetlere rağmen.(!)Ama benim en dayanamadığım nemli bölgeleri sorarsanız;onlar,dünyada ki büyüklerin öncülük ettiği,savaşlardan, açlıktan,hastalıktan,köprü altlarında ve sokaklarda en çok da üşümekten,haksız yere ailelerinden ve diğer kimliklerden dayak yemekten, gece yalnız kalmaktan korkan çocukların yüreğinin sızısı ve gözpınarlarından yanağına süzülen o çaresiz ıslaklıktır efendim. Evet. Şu ÜREGENİTAL alanlar olmasa zaten bunların hiç biri olmayak ve bizde bu dünyaya gelmeyerek rahat olacaktık.Ama nasıl olacaktık onu bir tek YÜCE ALLAH biliyor! Değerli yorumlarınızın her birine ayrı ayrı ben teşekkür ederim efendim. Saygılarımla.

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün 
 01.10.2009 12:50
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2099
Toplam yorum
: 5355
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4496
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster