Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Eylül '10

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
658
 

Korku ve özlem

Kuşlarla beraber uçmak isterdim daha özgür olmak için. En yükseğe çıkmak ve aşkın en güzelini yaşamak için. Durmak, düşünmek, beklemek bir işe yaramıyor iki ışıklı bir tünelin ortasında. Kader ağlarını örmüş bir kere. Ellerimi uzattım sana ama yetişemedim. Ellerini her açmanda yağmuru kıskandım ellerine dokunduğu için. Rüzgarı kıskandım ellerini üşütüp gizlediği için. Kar'ı kıskandım ellerine buse kondurduğu için. Kendime kızdım ellerini tutamadığım için.

Olmayacak düşlerin peşinden senin yüzünden de olsa koşmak güzel. İçimdeki kaybetme korkusu gözümdeki yaş bile güzel. Yüzümdeki gözyaşlarımın izleri bile güzel. Canımı acıtan sensizlik oluyor. Tüm şarkıların içinde seni arıyorum.

Sözcüklerin arasında dans ediyor dilim, gel git leri oynuyor durmadan. Karanlığın gölgelerle dans ettiği gibi sensizlik benimle dans ediyor. Gönlüm kırık ayna gibi kaç parçaya bölünmüş toparlayamıyorum. Sende bırakıp gittiğinde yeni acılar türedi içimde virüs gibi çoğaldı. Hiç görmeyecek olsam da sana olan uzaklığı seviyorum. Seni içimde yaşatmayı seviyorum. Senin için akan göşyaşlarımı seviyorum. İçimde kaybetme korkusu vardı her zaman. Korkumun sebebinde sen olduğun için korkuyu da seviyorum.

Olur da birgün özlersen sadece gel. Tek bir kelime etmeden sadece gözlerimin içine bak. Gözlerim gözlerine nasıl özlediğimi söylesin. Olur da birgün özlersen sesimi dinle. Sesimdeki heyecan sesini nasıl özlediğimin bir göstergesi olacak.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yazdığınız yazı çoğu bireyi temsil eden bir yazı, hatta buna benzer bir sevda yaşamamış olsa bile insanlar hayatlarının herhangi bir kesiminde bu düzeyde bir aşk yaşamıştır. Kendime her zaman sorarım acaba içimizde yaşadığınız aşk gerçekleşince büyüsünü mü kaybediyor yoksa bu şekilde sevdalanmak bir virüs gibi vücudumuza mı giriyor?

handsomeEkinox 
 18.11.2010 22:44
Cevap :
sayın Rüştü Bey. yazdığım yazılar genel olarak herkes tarafından yaşanılmış, belki de yaşanılacak türden bir aşkı, sevdayı anlatıyor. ben yaşadığım için yazıyorum. ama bana göre gerçekleşince ne olacağını bilemiyorum çünkü aşk iki taraflı, karşılıklı duygudur. ben hiç yaşamadığım için büyüsü mü bozulur, başka bir şey mi olur bilemicem. inşallah herkes gönlünün sultanını bulur. teşekkür ediyorum.  19.11.2010 12:50
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 37
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 407
Kayıt tarihi
: 30.07.10
 
 

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum.  2006 yılından itibaren memur olarak görev yapmakt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster