Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Mayıs '08

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1233
 

Korkuyorum sana alışmaktan ya gidersen

Korkuyorum sana alışmaktan ya gidersen
 

http://img469.imageshack.us/img469/8932/p9vu.png


Neden bu kadar hayatımın içindesin ki sanki? Beklenmeyen bir anda geldin ve hayatımın tamda merkezine oturdun kaldın. Oysa ki sen davetsiz bir misafirdin sence de haddini aşmamış mıydın!
Uzun zamandır kimsenin girmediği (giremediği) kalbimin gizli kapısını tıklarken. Önce o kapıyı duymamazlıktan geldim , kaçmaya çalıştım, yok olmadı işte...

Sen o masumluğunla o kapıyı tıklarken sana karşı kayıtsız kalamazdım duyuyordum seni. Günden güne alıştım sana. Oysa ki ben çok korkuyordum sana alışmaktan; çünkü biliyordum , adım gibi biliyordum bir gün gideceğini. Sen bambaşka bir mevsimin çiçeğisin , ben hep sonbahar.

Adı aşk mı bu alışkanlığın? Aşk olmamalı ben hep kaçtım aşktan , aşk beni böyle ansızım , ummadığım bir anda yakalamış olamaz..Yoo aşk değil bu , aşk olamaz , olmamalı peki öyleyse ne olabilirki.

Biliyor musun kalbimin senden önceki davetsiz misafiri de böyle masumca ansızın gelmişti. Kendimce kalbimdeki misafire hürmette kusur etmemiştim ama neden bilmiyorum o giderken kalbimide yakıp yakıp öylece gitmişti ancak toparlandım derken şimdi de sen?

Ah bir bilsem ki hak edeceksin bu sevgiyi kabulümdür senle gelen her hüzün ama bilmiyorum.Tek bildiğim er ya da geç gideceksin, beni benle tek bırakıp gideceksin. Evet korkuyordum sana alışmaktan , korktuğum başıma geldi ve alıştım. Ama daha vakit erken gideceksen şimdi git sana daha çok bağlanıp sevmeden. Hiç girme kalbime sessiz sedasız git...

Gitmeyeceksen de öğret bana sevgiyi taa en başından yalansız , yanlışsız!!!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 869
Kayıt tarihi
: 18.06.07
 
 

Delice biri, aşka inanan zaman zaman hayatı tiye alan deniz tutkunu işte kısaca...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster