Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Aralık '14

   
  Kategori
  Bilişim
  Okunma Sayısı
  52
   

  Kurumsal seo hizmeti

  Kurumsal seo hizmeti
   

  Kurumsal Seo Hizmeti


  Seo arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı, ziyaretçi aramalarında web sayfanızın ilk sayfalarda yer almasını sağlayan teknik düzenlemeye denir. Bu teknik düzenleme kurumsallaşmış bir firmanın web sayfası için yapılırsa kurumsal seo deniyor. Yani resmileşmiş, markalaşmış firmalara verilen teknik yardım ve takip hizmeti. Yani sanal ortamda online pazarlama hizmeti.  Zaten markalaşmış, arama motorlarında üst sıralarda yer alan web sayfaları için böyle bir hizmet gerekli midir? İnternet çabuk yayılan ve sürekli değişen bir mecra olduğu için firmalar ayakta kalmak ve prestijlerini sürdürebilmeleri için yenilikleri yakından takip etmelidir. İş hayatında bunun takibi çok kolay olmadığından, bunu sizin adınıza yapacak birileriyle anlaşırsınız. Kurumsal seo şirketiniz adına online itibar yönetimi yaparak, ziyaretçi kalitenizi arttırır ve daha fazla kazanç sağlamanızı sağlar.

  Kurumsallaşmış firmaların markaları ve isimlerine gelecek zarar çok daha fazla olacağı için bu çalışma konusunda daha titiz davranırlar. Bir bakıma üst sıralara çıkmaktan çok kimliklerine bir zarar gelmeden başarı sağlamak amacıyla hizmet alırlar. Yani kurumsal seo hizmeti düzenli çalışmalar, teknik aksaklıklar, yoğunluk için daha çok tercih ediliyor. Bir başka amaç da sitede yer alan bilgilerin, bu bilgilere ihtiyaç duyan kişilerle daha çabuk ve etkin bir biçimde buluşmasını sağlamak.

  Kurumsal seo, arama motorlarının yayınladığı en çok arama yapılan kelimelerin güncellemelerini de takip eder.  Kurumsal firmaların kampanyalarının daha hızlı yayılmasını sağlar. Web sayfanızın güncellenmesi, kullanım tekniklerinin gelişmesi bir iç seo çalışması iken, dış seo çalışması yani sosyal ağ paylaşımlarınız kurumsallaşmış firmaların kampanyalarını duyurmak açısından oldukça önemli. Sosyal ağlar ve paylaşım sitelerinin yoğunluğu arttıkça markaların müşterilerine buralardan da ulaşmaları gerekiyor.

  İnternet üzerinden alışverişin artmasıyla beraber, ürün satışı yapan ve hizmet sunan şirketlerinde sayısı artıyor. Sürekli değişen ve gelişen bir mecrada rekabet oldukça zor. Bu rekabet ortamında geride kalmamak, şirketinizin itibarını, markanızın adını korumak için kurumsal seo çalışmasına ihtiyaç duyulmakta.  Tabi müşteri açısından bakıldığında ürün aldıkları sitelerin güvenilirliği, tanınmışlığı, ürün kaliteleri açısından daha çok karşılaştırma yapabiliyorlar.

  Öyle ki sadece kurumsal firmalar değil, küçük çaplı işletmelerin de sosyal ağ ve paylaşım sitelerini kullanarak yarıştığı çok büyük pazarda var olma ve varlığını sürdürme mücadelesi için kurumsal seo desteği şart. Şirketlerin yatırımlarının getirisini büyük ölçüde etkileyen bir pazar ağı.

  Kurumsal seo hizmeti kurumsal firmalar için önemlidir. Kurumlaşmış firmalar gerek çalışanları, gerek ürün kaliteleri ile belli bir çizgide ilerleyen ve belli standardı olan firmalardır. Bu yüzden müşterilerinde bıraktıkları intiba artı bir değer taşır. Kurumsal seo aynı zamanda sizin için kurumsal kimlik araştırmalarınız için de önemlidir.  Şirketlerin müşterileri üzerinde sağladıkları prestij, hedefleri ve ileride ki planlamaları açısından yol göstericidir. Kurumsallaşmış şirketlerin müşterilerinde yarattığı güven ve intiba için kurumsal seo çalışmalarını zorunlu hale getiriyor.

  Kurumsal seo bu anlamda markanın bütünlüğünü kapsayan bir ekip çalışmasıyla yürütülebilir.  Firmanın logosu, web sayfasının tasarımı, kartviziti, broşürleri… Gibi bir çok alan şirketin kalitesini ve kimliğini yansıtır. Bu nedenle kurumsal seo çalışmalarının büyük ölçüde amacı şirketin politikaları doğrultusunda standardı korumak. Gelişmelerden, değişimlerden haberdar olarak yenilenmek. Görsel kimliğini en doğru şekilde tanıtmak.  Güvenilirliğini ve imajını korumak. Yani istikrarı sürdürürken yeni müşteriler, yeni hedef kitleleri kazanmak.

  Evet, tüm bu anlatılanları firmanız için kurumsal seo çalışması yaptırarak sağlayabilirsiniz. O zaman internet zorlu bir pazar alanı olmaktan çıkar. Kurumsallaşmış olan firmanızın gelişimine yardımcı olur.

  Kaynak : http://www.seojan.com/kurumsal-seo-danismanligi

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
  Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 0
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 52
  Kayıt tarihi
  : 08.12.14
   
   

  Kale Temizlik Şirketi olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. ..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster