Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Mart '16

 
Kategori
Oyunlar
Okunma Sayısı
156
 

League of Legends'in Yeni Şampiyonu: Aurelion Sol

League of Legends'in Yeni Şampiyonu: Aurelion Sol
 

AURELİON SOL


Dünya da ve Türkiye'de minyonlarca kişi tarafından oynanılan League of Legends, bu aralar yeni şampiyon çıkışı ile çalkalanıyor. Uzun zamandır konuşulan bu durum, sonunda netlik kazandı ve çıkışını gerçekleştirecek şampiyon belli oldu. Aurelion Sol ismindeki şampiyon, Jung karakteri olarak çıkış yaptı. Daha doğrusu şu sıralar PBE sunucularında oynanabiliyor. Ama henüz oyun içerisine eklenmedi. Riot tarafından yapılan açıklamada, testlerin tamamlanıp hataların giderilmesi için 1-2 haftalık sürenin olduğu ve bu süre sonunda şampiyonun tüm sunucularda aynı anda çıkarılacağını söylediler. Bir çok League of Legends oyuncusu, biriktirdikleri İP ile şampiyonu almak için sabırsızlanıyorlar. Ama bunun için 1-2 haftalık süreleri daha var. Kule Arkası olarak bu süre zarfında sizlerle hep Aurelion Sol bilgilerini paylaşıyor olacağız.

 

YETENEKLER;

PASİF: KÂİNATIN MERKEZİ
 
Aurelion Sol'un yörüngesinde durmadan dönen üç yıldız, isabet ettikleri rakiplere büyü hasarı verir ve yetenek etkileri uygular.
 
Q: FELAKET YILDIZI
 
Aurelion Sol'un hedef yöne savurduğu yeni doğmuş yıldız çekirdeği, yetenek yeniden kullanıldığında veya Aurelion Sol'un yıldızlarının azami yörünge mesafesine ulaştığında infilak eder ve hasar vererek çevredeki bütün rakipleri sersemletir. Aurelion Sol, Felaket Yıldızı'yla birlikte hareket edebilir ve yakınında olduğu sürece yıldızın büyümesini ve infilak ettiğinde daha geniş bir alanda hasar ile sersemletme etkisi uygulamasını sağlayabilir.
 
W: DÖNENCE
 
Aurelion Sol çevresinde dönen yıldızları dış yörüngeye iterek güçlerinin artmasını sağlar. Dönence yeteneği, etkinleştirildiği anda ve yeteneğin açık kaldığı her saniye boyunca mana tüketir. Yeteneği kapattığında veya manası tükendiğinde, Aurelion Sol yıldızlarını geri çeker.
 
E: UZAY SEYYAHI
 
Pasif: Aurelion Sol aynı yönde durmadan hareket ettiği sürece artan hareket hızı biriktirir ve keskin dönüşlerde hız kaybeder. Bu hızın bir kısmı Kaçış Sürati yükleri olarak biriktirilir ve Aurelion Sol rakiplerinden her hasar aldığında bu yükleri tamamen kaybeder.
 
Aktif: Kaçış Sürati yükleri azami değerine ulaştığında, Aurelion Sol Uzay Seyyahı yeteneğini etkinleştirir ve yörüngesindeki yıldızları kendine çekip havalanarak yüzey şekillerinin üzerinden uzun bir uçuşa geçer. Rotası bir kere belirlendikten sonra Aurelion Sol dönüş yapamaz ve rakiplerden hasar aldığında yeryüzüne inerek yıldızlarını yeniden yörüngesine yerleştirir.
 
R: IŞIĞIN SESİ
 
Aurelion Sol hedef doğrultuda isabet ettiği bütün rakiplerin hasar alıp yavaşlamasına sebep olan, uzun bir yıldız ateşi dalgası gönderir. Ayrıca enerji dalgasının isabet ettiği yakındaki rakipler, Aurelion Sol'un dış yörüngesine savrulur.
 
Yeni şampiyonun yetenekleri hakkında bilgiler üst tarafta. Şampiyonun en çok E skilinin oyuncular tarafından ilgi gördüğünü de söylemek isteriz. Bakalım Aurelion Sol, çıkışıyla beraber Riot beklediği ilgiyi görecek mi? Yeni bir haberde görüşmek üzere. Okuduğunuz için teşekkürler.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 105
Kayıt tarihi
: 15.03.14
 
 

Merhaba, İzmir Dokuz Eylül üniversitesi elektronik habeleşme teknolojisi mezunuyum. Üniversite yıll..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster