Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Haziran '07

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
3017
 

Liseli kızlar beni öldürecek...

Liseli kızlar beni öldürecek...
 

Her akşam Mithatpaşa sahil yolundan Konak'a yürürüm ben. Spor olsun işte. Her gün biraz daha iyi tanıyorum yüzleri hatta bazıları ile selamlaşıyoruz bile. Ama biri var ki beni dün çok üzdü. Daha doğrusu haline çok üzüldüm. Bu liseli aşıklar bir alem. Bu yaşta nişanlanmakta neymiş?Lise son sınıf öğrencisi, hüngür hüngür ağlıyor. Biraz dertleştik. İşte bu bloğun hikayesi bu daha doğrusu esin kaynağım diyelim.

Şarkılardan neler öğrendik. Aşık olmak yüce duygu. Aşkı hisseden daha yüce olur. Karşındaki söyleyemiyorsa bırak onu, sen söyle sevdiğini. Bu seni küçültmez, büyütür.

Gerçekten öylemidir?

Gerçek hayatta bu asla ama asla öyle değildir. Hadi arayın bakalım sizi terk eden sevgilinizi. Eee çok özlediniz, âşıksınız ya, hadi arayın da görün neler oluyor.

İhtimal 1
- Çok bir şey söylemeyeceğim sadece ben seni çok özledim demek istemiştim
- Ya kardeşim bitti diyorum anlasana bitttiiiiiiiiii.

Dannn diye kapanır telefon yüzünüze. Ne oldu çok seviyordun ya, aşık adam; ulu adamdı. Değilmiş değil mi?

İhtimal 2
- Çok bir şey söylemeyeceğim ben ben… dıt dıttttt. Telefon yüzünüze kapanır.

İhtimal 3
- Çok bir şey söylemeyeceğim ben sadece seni-
- Bak Asuman – Kamil ( kimse artık) hayatımda başka biri var. Lütfen kalbini kırmak istemiyorum. Lütfen
- Ama ben seni..
- Lütfen, gerçekten kapatıyorum şimdi, tamam mı? Üzülme...hadi canım…

“Ya ne çabuk buldu birini anlamıyorum, daha yattığım yer soğumadan” diye düşünürken, bakakalırsınız arkasından.

Eee hal böyle iken ne yapacaksınız peki?

Gidenin arkasından ağlamak olmayacak. Belki çok ağır gelecek günler ama bittiğini kabul edip, yolunuza güçlü şekilde devam edeceksiniz.

“Eee şarkılar ve filmler öyle demiyor ama”

Onlar demezler. Şarkılar da bu yüzden yazılmazlar mı zaten. Onlarda zamanında söyleyememiştir senin gibi, bir yolunu bulup beste yapmıştır, filmini çekmiştir. Bu şarkılar da bitmez filmler de.

“Eee hayatta bir film değil mi ama ?”

Değil canım, değilll…


Blog Not: Bu liseli kızlar beni öldürecek.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

seviyorum ben o filmleri... Ve yaşadığımıza da inanıyorum. "Gerçek bir aşk masalını" ve temmuz başı yayınlanacak olan devamını oku bak nasıl güzel "gerçek bir masal"... :))Sevgiler, maviyle...

derinmavi.. 
 22.06.2007 11:20
Cevap :
Peki okurum. Sevgilerimle...  25.06.2007 9:00
 

Güzel bir hatun..Ama öylesine güzel değil, harbiden güzel :) Ve malesef gitmiş. Çocuk herşeyi göze almış,gelsin istiyor..Geri gelsin.. Gitmesine sebep olan şeyleri düşünerek şöyle yazıyor : - Nasıl gelirsen gel, gelince nasıl olursan ol..ses yok :)) bazen susma en oturaklı cevaptır.:) ihtimal-5 : (duygu sömürüsü) şöyle yazıyor : Giderken olabileceğin en ulu yön iyi olmandır.En küçüğü..Hiç olmazsa güzel olmak.. :) (netice çıkabilir,çıkmazsa bile,öne geçirir seni :)

Kenan Soyalp 
 14.06.2007 19:22
 

Tam dört gün sonra cevap verdiğinize göre,kızgınlığınız geçmiş anlaşılan.Bu sütunlarda konuşamıyoruz.Laf sayısı yetmiyor kutucuklarda.Başka bir yol bulalım dediğiniz gibi.''Yüzyüze' İlyasla karşılıklı oturduk Öyle memnun ulduk ki,hani bahsetmiştim.Şu kadar kişiyiz diye de liste getirmesin mi? İçinde siz de varsınız.''Uyan sunam uyan'' diye bağırasım geliyor.Elinde listelerle geliyor,guruplaşmalar oluıyor.Pirmete ordan bağırıyor,Çakraz'a bu sefer geleceksin diyor.İlyas,İllaki İzmir diyor.Vazife taksimi yapıyoruz. Güzün olacak.Yaz sonu..Okullar başlamadan.Servis otobüsleri ve restoran hazır.Otel de..Bir de İzmir turu olacak belli yörelere. Asansörü sen gezdirirsin..Daha daha arkadaşlar yazıyor bana.Çağırdığın an ,yanındayız diyorlar.İzmirlilerin bir adı var be yahu? Öyle değil mi?Bak gene yer bitti burada.Sözler yine yarım kalacak.Bu sef

Muzaffer Cellek 
 04.06.2007 13:10
Cevap :
Ben de blog yazdım şimdi daha yeni. Süper olur süper tabii ki de paylaşım çok güzel olur. Asansör dahil bütün projeler içinde yer almaya canı gönülden hazırım. En kısa zamanda oturup konuşalım lütfen lütfennnnn.....  04.06.2007 13:31
 

İşler çok da kolay olurdu galiba... Ama emeksiz hiç bir şey de olmuyor sanki :))) Ve Emeksiz elde edilir olunca her şey, yada tepesine payrak dikilecek fetih kalesi olarak görülünce yada skor her şeyden önemli olunca aşk da saklanıyor bir yerlerde... Sevgiyle....

Barış 
 02.06.2007 1:24
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 1145
Toplam mesaj
: 191
Ort. okunma sayısı
: 3214
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

Ya herşeyim ya hiçim.... Birbirinden güzel fotoğraflarıyla yazılarımı destekleyen canım arkadaşı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster