Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Temmuz '09

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
760
 

Macaristan Grand Prıx'inde, Felipe Massa'nın şüpheli kazası

Macaristan Grand Prıx'inde, Felipe Massa'nın şüpheli kazası
 

Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa'nın oyununu, mizah yazarımız Öner SAMANLI yemedi.


DÜNYA VE TÜRKİYE BASININDAN SAKLANAN GERÇEK

Macaristan Grand prix yarışmalarının sıralama turlarında kaza yaparak hastaneye kaldırılan Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa, değil, dublörüdür….

Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa, kamuoyunca bilinen, Macaristan Grand Prix’sinin sıralama turlarında geçtiğimiz hafta, başına çarpan cismin sebep olduğu yaralanma ile, 170 km. hızla bariyerlere çarparak ağır yaralanmıştı.

Esasında, dünya spor kamuoyuna, bu yarışa katılan kişinin, Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa olduğu bildirilmişse de, Felipe Massa’nın aynı saatlerde, Macaristan’daki lüks bir otelde sevgilisiyle birlikte olduğu ve kazayı da televizyonlardan izlediği yönünde haberler ise dünya haber ajanslarına bir Türk vatandaşı tarafından geçilmiştir.

Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa’nın yarışa, dublörünün katıldığını, meşhur pilotun kazayı izlediği saatlerde, kendisinin pilotun odasına şampanya servisi yaptığını, yanında da, ismini Veronicca olarak bildiği, meşhur bir mankenin bulunduğunu, hatta, Massa’nın kazayı gördüğü an kendisinin de şampanyayı tesadüfen patlattığını ve, Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa’nın o sırada, şampanyanın tavana kadar fışkıran köpüğüne mi, yoksa televizyondaki kaza anına mı, “ Ohhhh May Gaaat” dediğini ise anlamadığını söylemiştir.

Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa’nın kaldığı lüks otelin bir çalışanı olan, ismininde K.S.D. olduğu belirlenen kişi, tüm tehlikeli yarışlara, Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa’nın, Türk asıllı Patatgonya vatandaşı, Musluhittin Gazveren’i soktuğunu ve aldığı tüm paraları cukka ederken, dublörünü de karın tokluğuna çalıştırdığını bildirmiştir.

Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa’nın kaldığı lüks otelin bir çalışanı olan, isminin de K.S.D. olduğu belirlenen kişi interpol tarafından eflatun bültenle aranmaktadır.

Brezilyalı Pilot Massa olduğu sanılan, Türk asıllı Patatgonya vatandaşı, Musluhittin Gazveren’iin durumu ile ilgili bir açıklama yapan Macaristan Savunma Bakanlığı Sözcüsü İstvan Bocskai, kişiliği şüpheli olan bu F1 pilotu hakkında araştırmalar istihbarat birimlerimizce sürdürülmektedir. Bu hıyar kim ise durumunda iyileşme görülmektedir, kendisinin yavaş, yavaş uykudan kaldırıldığını, el ve kollarını oynatmaya başladığını söylemiştir..

Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Honved (Askeri) Hastane'de tedavisi devam eden kişinin, Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Massa’mı, yoksa, Türk asıllı Patatgonya vatandaşı, Musluhittin Gazveren’mi olduğunun tespiti içinde, pilotun beyin bilincinin açılması beklenmekte olup, pilotun beyin bilinci açıldıktan sonra sorgulanacağı, şayet aniden olürse, öldükten sonra yapılacak DNA testleri ile gerçeğin aranacağı söylentiler arasındadır.

BOŞA MI YILLARDIR SÖYLER DURURUZ.

BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR…

İŞTE İSPATI….

Brezilyalı F1 Ferrari Pilotu, Felipe Musluhittine, Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 295
Toplam yorum
: 69
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 3016
Kayıt tarihi
: 22.08.08
 
 

Prof.Dr. Öner Samanlı, yıllarını eğitim ve öğretim faaliyetlerine adamış, birçok bilimsel makalen..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster