Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Aralık '13

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
1292
 

Mahkeme serbest bıraktı.

Mahkeme serbest bıraktı.
 

Gizem Karaca


 

Birbirinden ünlü isimlerin yargılandığı uyuşturucu davasında Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca, hakim karşısına çıktı.

Mahkeme Heyetinin; Gizem Karaca'ya, “uyuşturucu verdin mi?” sorusuna Ulusoy, hayır diye yanıtladı. Mahkeme heyetinin “beraber kullandınız mı?”  sorusuna ise evet diyerek cevap verdi. Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ile oyuncu Ergun Taş'ın evine gittiklerini o sırada Ergun Taş'ın zaten esrar içtiğini akabinde Gizem Karaca ile kendisinin beraber orada esrar içtiklerini söyledi.

Çağatay Ulusoy esrar işiyle çok kısa bir süre ilişkisi olduğunu işlerin kötüye gittiği bir sıra bir kaç kez içtiğini psikolojik olarak sıkıntıda olduğunu bu sebepten dolayı başladığını ifade etti.

Dizi oyuncusu güzel yıldız Gizem Karaca, adece kendi isimlerinin anılmasından rahatsızlık duyduğunu söyleyerek “ Davada 35 kişi yargılanıyor.. Şimdi yurt dışına eğitime gidiyorum. Niyetim kaçmak değil” dedi.

Öte yandan, yüksek sosyetenin,hakiki içici olduğu söylenen, sokak satıcılarının gram gram esrara alıştırdığı tanınmış simalar neden bu durumlara düşerler.

Sanat camiasındaki pek çok dostlarımız bunu, vaktiyle şöyle izah etmişlerdi. “Bir bakıyorsun  şöhret merdivenlerini tırmanıyorsun. Bu yenilik  heyecan verici.  Denemek için ve bunu kutlamak için  bir parça kullanıyorsun. Hoşuna gidiyor. Ve ufak ufak buldukça içiyorsun. Bulamadığın zamanlar da, inatla aramağa başladın mı, anlıyorsun  ki  tam içici olmuşsun.”

“Bu durumlar  bizleri elbet sıkıntıya sokuyor. Esrarcı olarak anılmak istemiyoruz. Saygınlığımız bozulmasın istiyoruz.”

“Hele bir de işler kesat olunca, iş vermezlerse, yeise düşüyorsun. Yine  gelsin esrar. Bu sefer neşeden değil acılarını unutmak için içiyorsun. Mesele budur esasında.”

 

Güzel oyuncu Gizem Karaca, katıldığı İkinci Sayfa TV programında, uyuşturucu sorularını yanıtlamak istemedi. “ Bütün mesele, çevre etkisi ve yeni ortamlar bu olayda etkileyici ve belirleyici oldu. Ve şöyle devam etti “ Sadece hep neden ünlüler? Bu algı doğru değl. Bu davada 31 kişi yargılanıyor. Çağatay ve benim ismim, ön plana çıkarılıy0r” dedi.

Yapılacak iş yok bu durumda. Yeni yayın dönemini bekliyor güzel oyuncu. Dila Hanım, Hanımın Çiftliği dizilerinin yapımcısı Gold Filmle anlaşan güzel yıldız, ilk fırsatta ekranlara dönmek istiyor.

2013 sıkıntılı geçti.  2014 den ümitliyim” diyen  güzel yıldız “ailem ve  dostlarım en büyük destekçilerim” diyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1616
Toplam yorum
: 3879
Toplam mesaj
: 498
Ort. okunma sayısı
: 905
Kayıt tarihi
: 13.08.06
 
 

Hayatın dikenli yollarından geçmenin  sırrı, aralarından çabuk geçmektir. Ümit, naylon çorap giyd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster