Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Eylül '07

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
907
 

Makam sevdalısı patron kılılıklı arkadaşlara ithafen...

Makam sevdalısı patron kılılıklı arkadaşlara ithafen...
 

Bu yazı kendini patron zanneden naylon patronlara yazılmıştır! Makam delisi insan yavruları, yukardan bakmakla herşey çözülmüyor. Önce insan olmak lazım insan! Bendenizden patron olarak saygı beklerseniz yanılırsınız, sizleri yalakalarınızla başbaşa bırakırım. Benden insan olarak saygı beklemelisiniz. Yani tekrarlıyorum patron giysisi giymiş insanoğulları, önce insan olunacak!

Nerden parladı bu çocuk diyebilirsiniz. Zaten birikmiş öfkem vardı kendilerine. Patron kılıfını kullanarak sekreterlere sarkan yarasalar var iş hayatında. Sekreter hanımın acaba azıcık göğsü aralanır da görürmüyüm hesabı tutan, bana ne diye günaydın demedi diye şirketi birbirine katan, acaba hangi açıdan etekliğinin içi görünür telaşında olan patron kılıklılar, size diyorum, bu zihniyeti değiştirin. Sokakta sizin kızınıza yapılan muameleden rahatsız olup namus komiserliği yapan yaratıklar, sizin yaptığınız müebbete girer! Hele davanıza ben bakıyorsam, sallandırdım gitti...

Bu işler nasıl işler anlamıyorum. Kendine olunca fırtınalar koparan zihniyet, kendisi yapınca patron zırhına bürünüyor. Zırhı belli zaten: "İşten atarım!". Beyefendinin konumu malum, pozisyonu harika istediğini yapar o yüzden. Ama şunu bilin, o koltuk size monte edilmedi, elbet ineceksiniz ordan ve bu yaptıklarınız başka patron kılıklılar tarafından sizin kızlarınıza da yapılacak. O zaman surat ifadenizi göreceğiz sizin, bakalım boyunuzun ölçüsü neymiş, ama koltuksuz olarak.

Birkaç sözüm de firma temsilcilerine!!! Bir firmadan iş almak için veya iş yapmak için sekreteri tavlamanız gerekmiyor. O firmada en çok göğüs çatalı görene değil, en iyi teklifi götürene iş veriyorlar. En çok dikiz yapana prim de yok beyler, haberiniz ola! O nedenle herkes işini yapsın, yakada temsilci yazmakla bu işler olmuyor.

Son sözüm herkese, tüm erkeklere! Bazen erkekliğimden utanıyorum, kadınlarımız işlerinde rahat çalışamıyor, rahat vermiyoruz. Aman diyorum, dikkat edin, sarktığınız dikizlediğiniz taciz ettiğiniz çalışanın sinirli ve kıskanç bir kocası, nişanlısı veya sevgilisi olabilir. İşte o zaman o güvendiğiniz koltuk bir işe yaramaz, çünkü kıskanç bir adamın gözü kördür, bilirsiniz hani sizin karınıza kızınıza sarktıklarında sizde de oluyor ya, ondan...

Bu kez inanın son söz! Kadınların işlerinde yükselmeleri zekalarına bağlansın, patronun gönlünü yapıp yapmadıklarına değil. Kim ilgilenecek bununla bilmiyorum ama şu kadınları bir rahat bırakalım be erkekler! Merak etmeyin herkes bir gün eşini bulur, yeter ki sapıtmayın!

Sevgilerle...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Çok iyi yazmıssın..
Çok iyi..

Örneğin ben, dısarıda, gözsel olarak yada takip anlamında bir rahatsızlığa uğradığımda, yemin ederim kendimden ve Dişi olarak yaratılmış olmamdan nefret ediyorum.

Neyimiz var sanki, ne de büyütülüyor. Erkeklere oranla daha iri bir popo ve gögüs bölgesinde, içeriğinde yag ve süt bezleri olan dısarı çıkık yassılıklarımızdan başka..

Ayrıca , bu tarz hayvanlardan, açlıklarından, evinde karısıyla yetinmeyip, yaşı 40 -70 bile olsa, 20 lık hatunlara baska amaçlar ile yaklasan, orneğin bir arkadas gibi, baba gibi abi gibi gelismesini isteyen patron gibi,,,sonra da asıl amaçları belli olan; bu aç adamlar.. Yazıklar olsun.

Hakettiğiniz, kızlarınızın , karılarınızın başına gelsin.

mucizelerim 
 12.09.2007 15:40
Cevap :
Tam aradığım kelime, aç! Gerçekten açlar fakat doymak bilmez ve seviyesiz bir açlık... Tüm söylediklerine katılıyorum ve inan kadınlarımıza üzülüyorum. Hepinize kolay gelsin yaşamda...  12.09.2007 16:46
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 20
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1282
Kayıt tarihi
: 10.07.06
 
 

Ben Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim görmekteyim. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster