Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Kasım '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
348
 

Mars Kova'da

Mars Kova'da
 

Mars 9 Kasım-19 Aralık 2016 tarihleri arasında Kova burcunda olacak.
Mars astrolojide bizim nasıl harekete geçtiğimizi, gücümüzü, enerjimizi ne yönde kullandığımızı ve gayretlerimizi sembolize eder. Aynı zamanda, savunma güdümüzü, nasıl savaştığımızı ve eğer düşersek nasıl yeniden ayağa kalktığımızı gösterir.
Bu dönemde, gelecek ile olan fikirlerimizi ve ideallerimizi hayata geçirmek adına planlar yapabiliriz ya da kısıtlandığımız durumlardan özgürleşmek adına harekete geçebiliriz. Öte yandan, kafamızda planladığımız fikirlerimiz ve hayallerimiz tam da bizim istediğimiz gibi gerçekleşemeyebilir. Ayrıca, bu süre zarfında daha çok bireysel ve isyankar tavırlar sergilenebilir. Kendi bildiğimizde ısrar etme konusunda inatçı tavırlar da görülebilir. Toplumsal projelerde yer almak ve var olan arkadaş gruplarımızla daha çok bir araya gelmek için de hoş bir zaman dilimi.
 
Toplumlarda bozuk olan bazı sistemlere karşı isyankar davranışlar ve başkaldırılar görülebilir. Teknolojide ve bilimde ortaya çıkan buluşlar hayata geçirilebilir. Sağlık bakımından dolaşım sistemi ile ilgili hastalıklar oluşabilir. Bunun yanı sıra, baldırlar, topuklar, bacaklar, ayak bileklerinde sorunlar ortaya çıkabilir ve cerrahi müdahalelere sebebiyet verebilir. Ani kazalar ve elektrik çarpmaları da meydana gelebilir.
 
Mars, Türkiye’nin 8. evinde seyahat edecek. Bu bağlamda, ekonomi ile ilişkili krizler deneyimlememiz muhtemel gözüküyor. Zaten son günlerde meydana gelen zorlu ve kaotik ortam dolayısıyla dövizin ani yükselimine tanık olduk. Buna ek olarak, vergi, faiz, kamu borçları, krediler gibi konularda sorunlar da yaşanabilir. Yabancı ülkelerle olan finansal ilişkiler sekteye uğrayabilir. Halk bir takım tehlikelere de maruz kalabilir.
 
Sevgilerimle,
Burçin Borazan Tezay

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 453
Kayıt tarihi
: 22.07.15
 
 

14 Mayıs 1975'te İstanbul'da doğdum. Güneş burcum Boğa, yükselenim Aslan ve Ay burcum ise Yengeçt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster