Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Nisan '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
174
 

Mars Retro

Mars Retro
 

Mars retrosu 2 yılda bir gerçekleşir ve yaklaşık olarak 80 gün geri harekette olur. Mars Yay burcunda 17-18 Nisan arasında geri gitmek üzere durağanlaşacak ve 19 Nisan’da geri gitmeye başlayacak. 28 Mayıs tarihinde Akrep burcuna geçerek retro pozisyonunu bu burçta devam ettirecek. 29-30 Haziran tarihleri arasında ileri gitmek üzere durağanlaşacak ve 1 Temmuz’da Akrep burcunda düzelecek. Mars 3 Ağustos’ta tekrar Yay burcuna geçecek. 
 
Aksiyon gezegeni Mars retro olduğunda amaçlarımızla ilgili olarak biraz yavaşlamamız, dinlenmemiz ve bataryalarımızı yeniden şarj etmemiz gerektiğine işaret eder. Hedeflerimizi ve planlarımızı gözden geçirmemiz için bizi yavaşlatır. Yeni planlar yapmak için hiç uygun bir dönem değildir. Hatta önceden yaptığımız planları hayata geçirmek çok akıllıca olmaz. Aksine, Mars retro döneminde kafamızdaki hedeflerimizi gözden geçirip bir strateji kurmak için kullanabiliriz. 
 
Bu dönemde, öfkemiz daha çok içe yönelebilir. Bu nedenle, pasif-agresif ruh halleri içinde gezinebiliriz fakat Mars ileri gittiğinde içimizde biriktirdiğimiz öfkemiz bir anda patlayabilir. Bunun olmaması için ruhani çalışmalar yapmamızı salık veririm. Meditasyon ve yoga yapmak bu öfkemizi ve agresyonumuzu giderecek ve nötrleyecektir. 
 
Sevgi ve güçle,
Burçin Borazan Tezay

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 478
Kayıt tarihi
: 22.07.15
 
 

14 Mayıs 1975'te İstanbul'da doğdum. Güneş burcum Boğa, yükselenim Aslan ve Ay burcum ise Yengeçt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster