Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Eylül '15

 
Kategori
Uzay
Okunma Sayısı
210
 

Mars'ta tuzlu suyun bulunması Hz. Mehdi'nin zuhuruna işaret!

Nasa tarafından Mars'ta tuzlu su bulunduğunun açıklanması Hz. Mehdi'nin yakın bir zamanda zuhurunun işareti!

Bu konuda Burak Bin Hüseyin'den bir rivayet de var!

"Tuzlu su çıkarsa petrol de var demektir!"

Buradan anlıyoruz ki ileride Mars'ta ham petrol çıkarma işlemi başlayacak ve büyük ihtimalle ham petrolün varili 25 dolara düşecek!

Bizim gibi enerjiye yılda 60 milyar dolar harcama yapan bir ülke için bu "Altın Çağ" değil de nedir?

Yarı yarıya azalacak giderimiz!

Neler yapılmaz ki bu 30 milyar dolarla!

Ankara- İstanbul metro hattı!

4. Boğaz köprüsü! ( Hz. Mehdi Köprüsü!)

Emekliye 4 maaş ikramiye!

Bunlar ilk aklıma gelenler!

 

 

 

 

Abdülkadir Güler bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ayrıca Ahmet bey siz Mehdi konusunu açıyorsunuz zuhurunun işaretlerini söylüyorsunuz sonra da "gelse de bu insanları düzeltemez hiç uğraşmasın diyorsunuz!çok yaman bir çelişki bu!zaten O Mehdi hiç uğraşmaz ayrıca mesele insanlarin düzelmesi veya düzeltilmesi değil İYİ İNSANLARIN ALLAH TARAFINDAN kötülerin zalimlerin helak edilerek KURTARILMASIDIR!zaten ALLAH'IN zalimleri AZAP VE HELAK HÜKMÜ İSRA SURESİNİN 58.AYETİNDE YAZILIDIR!(bkz) Önemli olan gerçek ve sonuç ta "İnsanların bir bölümü Cennette;bir bölümü Cehennemdedir"Ayetidir!Dünya hayatının ne önemi var?sen oraya bak!herşey insanın başına gelene kadar sonuçta!Başın dişin ağrırsa sıkışırsan imdat deyip kurtulmak ister insan!herşeyini de verir sırf kurtulmak için!

Alper Mutlu 
 17.10.2015 19:40
 

Bu kadar Dünya geneli herc-ü merc(anlamını açıklamıyorum ki-araştırılsın diye)olmuş,insanlık Zulüm,savaşlar,şiddet,terör,adaletsiz lik,yoksulluk,cinayetler altında inlerken;HZ.MUHAMMED(S.A.S)İN 14 ASIR ÖNCESİNDE ASHAB-I KİRAM İLE her sohbetinde hakkında konuştuğu ve övdüğü,"Evladım"dediği HZ.MEHDİ MUSTAFA(A.S)hakkında hiç konuşulmaması,insanların Zulüm altında inlemesine rağmen "MEHDİ" İNANCININ OLMAMASI HATTA "MEHDİ"NİN İSTENMEMESİ doğrusu ALLAH'IN BİR MUCİZESİDİR!EVET,İnsanların pek çoğu "MEHDİ"YE İNANMAMAKTA VE OLSA DAHİ ONU İSTEMEMEKTEDİRLER! İnsanlar eğer mevcut Dünya genelinde olanlardan memnunlar sa söylenecek bir şey yok FAKAT DÜNYA'DA YAŞADIKLARI SÜRECE GERÇEKTEN HZ.MEHDİ MUSTAFA(A.S)A MUHTAÇLAR!HERŞEY MEHDİ İLE DÜZELECEK,GÜZELLEŞECEK!istemeyen var mı?

Alper Mutlu 
 17.10.2015 18:07
Cevap :
Gelse de düzeltemez bu insanlığı!! Uğraşmasın!  17.10.2015 18:57
 

Muhterem Kardeşim, Elbetteki dünya için dünya dışında bulunan herşey dünya için bir zenginliktir. Ama bu zenginlikten yararlanacak olan "Dünyadan büyük beş ülke" Sayın Cmhurbaşkanımız her ne kadar "Dünya beşten büyüktür" dese de)öncelikli yararlanırken arkadan bizler döküntüleri toplarız. Bir de bu işin dini boyutunu yazmışsınız. Ben onu başka türlü anlıyorum. Bunu da lütfen benim yazılarımdan takip edersen, duygu ve düşüncelerimi öğrenirsiniz. Saygılar.

Cahit Karaç 
 05.10.2015 22:01
 

Değerli Ahmet Balcı kardeşim, yazınıza cevap niteliğinde bir yazı yazdım, bu linkten okuyabilirsiniz: http://blog.milliyet.com.tr/hz-mehdi-ile-ilgili-yazi-yazan-ahmet-balci-ya-cevap-veriyorum/Blog/?BlogNo=510961 Saygılar, selamlar.

Mert Arslanoğlu 
 02.10.2015 21:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1638
Toplam yorum
: 13551
Toplam mesaj
: 82
Ort. okunma sayısı
: 455
Kayıt tarihi
: 27.01.07
 
 

Doğum tarihim değişmedi ama çok şey değişti bu güne kadar. En başta, dede oluyorum! Evet; şaşırdı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster