Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Şubat '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
6192
 

Mart ayı Burç yorumları

Mart ayı Burç yorumları
 

KOÇ : Sosyal ilişkilerde başarılı ve öncü olabilirsiniz. Her ne kadar güven konusunda geçmişte olumsuzluklar yaşamış olsanız da yine de burcunuzda oluşacak olan yeni ay enerjisi ile dış dünyaya yönelebilirsiniz. Bu taze enerji sizde yeni ilişkiler, yeni hedefler koymanızı sağlayacaktır. Aile konularında bir içe dönüş olabilir. Sorumluluklarınızı, beklentilerinizi ve bağımlılıklarınızı sorgulayabilirsiniz. İş konusunda ki başlangıçları ay sonuna bırakarak yeni kararlara ve başlangıçlara hazırlanabilirsiniz.
BOĞA : Mayıs ayına kadar iş ve sağlık eviniz hareketli olacak dolayısıyla tüm sağlık kontrollerinizi, iş yaşamı ile ilgili çalıştığınız kişiler ve şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bilinçli bir şekilde yapacağınız bu hamle ile detaylar arasından kaybolup bütüne odaklandığınızı fark edebilirsiniz. Daha önce bağlantılı olduğunuz ve yatırım yaptığınız işlerden ay sonu maddi kazanç elde edebilirsiniz. İş ilişkilerinizi önemsemek, işbirliğinde bulunmak ve kendinizi geliştirici bir alan yaratmak size iyi gelecektir.
İKİZLER :  Çocuklar ile ilişkileriniz, yaşam sevinciniz,  zevk aldığınız tüm konularda keyifli bir yükseliş sizi bekliyor. Adaletli olmak ve aşırıya kaçmadan uyum sağlamak her türlü ilişkilerde sizi motive edecektir. Baskı altında hissetmeniz durumunda olayları örtbas etmek yerine rahatsızlığınızı dile getirmek ilişkilerinizde ivme kazandıracaktır. İş ile ilgili konularda ay başında yapacağınız girişimlerde daha başarılı olabilirsiniz. Ay sonu bazı istenmeyen konular ile karşılaşabilirsiniz.
YENGEÇ : Bütçe yapma konusunda biraz dikkatli olmak faydalı olabilir. Aileniz veya iş ortağınız ile zarara uğramamak için konuşmalı ve gerekmeyen yatırımlara girmemelisiniz. Ani kararlar düzeninizi bozabilir. Mal paylaşımı, miras konuları gündemde olabilir. Ruhsal anlamda doygunluk yaşama hissine kapılabilirsiniz. Pozitif olarak konuşmaktan hoşlandığınız kişiler veya gruplar ile bağlantıya geçebilirsiniz. Yeni ay enerjisini olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Öne çıkma arzunuz artabilir.
ASLAN : İş konusunda yardım beklentiniz var ise güven duyduğunuz insanlar ile bağlantıya geçerek piyasa şartlarını da göz önünde bulundurarak değerlendirmelisiniz. Karar verme sürecini iyi değerlendirirseniz yol alabilirsiniz. İkili ilişkiler hayatınızda aktif bir şekilde rol almaya devam edebilir. Enerjiniz yüksek uzaktaki akrabalar ile bile görüşmeyi deneyebilirsiniz. Yatırım konularında risklere girmekten kaçınmalı ve kendinizi geliştirecek konulara yönelmelisiniz.
BAŞAK : Çalışma hayatını ilgilendiren konular oldukça gündemde kalabilir. İkili ilişkilerde şefkat arayışı ve sevgi konuları içselleşebilir. Maddi konulara temkinli gitmekte fayda var. En azından haziran başına kadar kontrol sizden yana olsun. Kendinize güvenin başkalarından onay almak durumunda hissetmeyin kendinizi. Sonuçta kendinizle ilgili olarak en doğru kararı alacak kişi yine siz olacaksınız. Önümüzde ki bir buçuk yıl boyunca yapacağınız ortaklıklarda bencil kararlar vermeyin.
TERAZİ : Dolunay enerjisi sizi her olayı detaylı bir şekilde inceleme yapmaya sevk edebilir. İletişime dayalı ilişkilerde ani atılımlar yaratabilirsiniz fakat daha ayağı yere basan mantıklı teklifler götürmeniz işlerinizi daha kolayca yoluna girmesini sağlayacaktır. Önünü göremediğiniz projelerde yer almak, hayal kurmak sizin sadece gerçek dünyadan kopmanıza neden olacaktır. Kendinizi ifade etme, istek ve arzularınızı doğru tespit etmek  gibi konular için bir içe dönüş ve farkındalık gündeme gelebilir.
AKREP : Olumlu günler yaşayacağınız bir ay bu ay. Özellikle ikili ilişkiler başta olmak üzere değişim, romantizm ve çoşkulu bir biçimde duyarlı davranabilirsiniz. Dolunay enerjisi iş yaşamınızda ki bitişleri ve çürüyen yozlaşan çöp diye tabir ettiğimiz konuları atmanızı sağlayacaktır. Gizli saklı ilişkilerin bir gün ortaya çıkacağının hesabını yaparak olayları yönetmeniz size kendinize olan dürüstlüğünüzü anlamanız açısından daha farkındalık kazandırabilir. Aile ve ev konularına önem vermek sizi daha akıllıca kılacaktır.
YAY : İş yaşamınız hareketlenebilir. Aile içinde de birliktelik ön planda olacaktır. Biraz algıda dağınıklık yaşayabilirsiniz. Doğru beslenme konusunda hassas davranmalı aşırıya kaçmadan beslenmelisiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir var olan ilişkiniz ciddiye dönüşebilir. Bir çok konuda uzlaşmacı tavırlar sergilemek size faydalı olacaktır. Ben merkezli düşünerek karar almaya çalışmak ve bunu kabul ettirmek sizi zorlayabilir. Sizinle hemfikir olanları ya da size karşı olanları daha iyi seçebileceksiniz.
OĞLAK : Fikirlerinizi tarafsız bir şekilde ifade etmeniz her ne kadar sizinle aynı düşüncede içinde olmayanlar olsa da onları da ilgilendirmektedir. Fakat bu tutumunuz size sosyal ortamlarda ve maddi konularda olumlu bir ivme kazandırabilir. Kariyer konularında işbirliği yapmak başkalarının gözünde sizi önemli kılabilir. Yakınlarınız ve aileniz ile sevgiye birlikteliğe dayalı paylaşımlar gelişecektir. Fakat dost görünümlü tilkilere karşı gözünüzü açmakta fayda var. Sevildiğinizi duymak için sevdiğinizi söylemelisiniz.
KOVA : Venüs sizi sosyal ortamlarda öne çıkararak çekicilik kazandırabilir. Aşk, sevgi ve tabi ufak kazançlar ön planda olacaktır. Yolculuklar gündemde olabilir ve hep yeni bir şeyler yapmak ya da keşfetmek arzusunda olabilirsiniz. Girişimcilik, bağlantıya geçmek ve yetenekli olduğunuz konuları ifade etmek için desteklenmektesiniz. Tabi ki bağımsız olmak ve üretmek sizin için vazgeçilmez en önemli unsur olacaktır. Ancak kariyerinizde yükseliş hızla devam edecektir. Başkalarına yardım ederken sizde yardım görebileceksiniz.
BALIK : Bazı konularda sabırsız davranabilirsiniz fakat biraz beklemek olayları daha iyi değerlendirmenizi sağlayacaktır. Ortaklaşa gelirler konusunda daha temkinli olmakta fayda sağlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde iç dünyanızda fazla olayları büyütmemeli ve çözüm odaklı olmak size fayda sağlayabilir. Para bir yerde dursun harcama isteğinizi kontrol etmelisiniz. Önümüzdeki bir buçuk yıl ay düğümlerinin geçişi itibarı ile yaşamınızda büyük değişikliklere sebebiyet verebilecektir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2582
Kayıt tarihi
: 17.10.14
 
 

İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji bölümünden sonra eski mısır uygarlığına olan ilgi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster