Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Nisan '12

 
Kategori
Öykü
Okunma Sayısı
1875
 

Mastürbasyon, ölüm, aşk ve beyaz fotoğraflar

Mastürbasyon, ölüm, aşk ve beyaz fotoğraflar
 

Kayıt 1

Belki de bir izim olsun diye bu dünyada, belki de bıktığım için insanların dertlerini dinlemekten... Benden sonra yaşayacak, aynı dertleri dinleyecek, aynı sorunlarla yüz yüze gelmekten köşe bucak kaçacak ve sonunda yakalanacak mutsuz insanlara bir ipucu niteliğinde,

Merhaba...

Kayıt 2

Birbirinden farklı özellikler taşıyan, hepsi kendine has birer dünya olan hastalık adlarından bahsetmeyeceğim, hayır. Belki bunların hepsini bünyesinde barındıran bir insandan, kendimden bahsedeceğim dilimin döndüğü kadarıyla. Neden sesli bir kayır olduğunu soracaklara verecek cevabım yok. Belki de bazı şeyleri anlatmak için sadece bir tek duyunun yetmeyeceğine inandığım için... Büromun dışında gelişen onca şey, kendime sakladığım hayatım bana baskı yapıyor, gizlerin sizlere yaptığı baskı kadar... Her insanın içinde bir yerlerde, ortaya çıkmasını istemediği hastalıklı duygular vardır. İtiraf etmek zor, ama belki de en hastalıklı olanlar biz psikologlarız.

İnsan hayatı karmaşık bağlardan, görünmeyen ama önemi hep hissedilen iplerden oluşuyor. Olayları birbirine bağlayan bu ipleri yakmayı başaranlar, geçmişlerini de silmiş olurlar bence. Kendi adıma, bunu yapmak istemediğimi söylemeliyim. Hayır, belki beni ben yapan en gizli duygulara, olaylara korkusuzca baş kaldırmak istiyorum.

Ne çok hasta var çevremizde, teknolojinin zararlarını tartışmak boşuna aslında, yapılan her yeni buluş yeni bir sorunu da getiriyor beraberinde, sonuçta teknolojik hastalıklar çöplüğüne dönüşüyoruz hızla.

Yazmayı unutan, sesini kayda alan insanlar ne kadar sterildir teknolojik çöplerden, cevap vermeye korkuyorum.

DEVAM EDECEK 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 12
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 2034
Kayıt tarihi
: 12.03.12
 
 

Başkalarının hayatlarını, kişiliklerini anlatmak kolay da, söz konusu kendim olunca yazacak çok a..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster