Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Mayıs '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
426
 

Mayıs Ayı Burç yorumları

Mayıs Ayı Burç yorumları
 

Botiçelli, Venüs'ün Doğuşu


KOÇ : Kontrolü ve eski bağları bırakmaya istekli olmalısınız. Olaylara biraz nötr, objektif ve tarafsız kalarak duygusal tepkiler vermemelisiniz. Maddi olarak kazançlarınızın artışı mümkündür ancak otoriteler  tarafından engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Hukuki konularda bir türlü sonlanmayan davalar devam edecektir. Yapacağınız  yazılı ya da sözlü  antlaşmalar ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Küllenmiş aşklar aniden yeniden canlanabilir. Çocuklar ile ilgili sorunların kendiliğinden çözüldüğünü fark edeceksiniz.
 
BOĞA : Sosyal çevrelerden ve tanıdıklarınız ile yapmayı düşündüğünüz maddi alışverişlerde aldanmanlar yaşayabilirsiniz. Özgür bir geleceğe garantileyecek her şeyi yapmayı çalışabilirsiniz. Ancak değerli mallarınızı ve kaynaklarınızı kaybedebilirsiniz. Sabırsız, kararsız davranışlarınızdan dolayı ilişkilerinizde acı çekebilirsiniz. Geleneklere, tutucu yöntemlere az saygınız vardır ve sonuçların hemen olmasını isteyebilirsiniz. Bireysel, devrimci, enerjik veya asi insanlarla tanışabilirsiniz.
 
İKİZLER :  Yaşam enerjinizi geçmişten gelen yarım kalan konuların çözümüne odaklayabilir ve burcunuzda gerçekleşecek olan Merkür retrosunun etkisini yoğun yaşayabilirsiniz. Şu anda başlayan aşk ilişkileri nadiren uzun ömürlü kalabilir.  Mali sorunlar gündemde olabilir. Çabuk zengin olma planlarına karşı dikkatli olmalısınız. Boğaz, böbrek, deri ve üreme sistemi ile ilgili sorunlar gündemde olabilir. Karşı cins için aşırı çekici görünebilirsiniz. Sanatçı ikizler güçlü ve hareketli işler çıkarabilir ancak hak ettiğiniz beğeniyi kazanamayabilirsiniz.
 
YENGEÇ : Romantik görüşmeler şu anda hayal kırıklığı ve depresyon getirebilir. Hastalıklarda doğru teşhis tam olarak konamayabilir. Bu ay çok gerekli olmadıkça ameliyatlar program dahilinde olmamalıdır. Askerler, polis ve tamircilerle ilişkilerde dikkatli olunmalıdır. Akranlar, ortaklar tarafından aldatılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Özgün ve yaratıcı olduğunuz için yeni projelere odaklanabilirsiniz. Aniden zayıf ve yorgun hissedebilirsiniz ve demir takviyesi almalı özellikle koyu yeşil lifli sebzeler tüketmek iyi gelebilir.
 
ASLAN : Başarı şansı çok yüksek olan yeni uğraşlara başlayabilirsiniz. Yatırımlardan olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Maaş artışı ya da terfi için uygun bir zamandasınız. Fırsatlar sürekli artacaktır. Ancak yediklerinize dikkat etmelisiniz kilo artışı olabilir. Eğer taşınmayı düşünüyorsanız biraz güç olabilir. Fakat taşındıktan sonra kendinizi geleceğe doğru daha güvende hissedebilirsiniz. Evlilik ya da önemli aşk ilişkileri ihtimali olabilir. Yaratıcılık çocuklarla ilişkiler olumlu ve yolculuklar gündemde olabilir.
 
BAŞAK : Sağlıkta, günlük çalışmalarda, kariyerle ilgili başarıda, terfilerde, şans ve beğeni ile ilgili konularda kısıtlamalar engellemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Maddi kazançlarda artışlar görülebilir. Bir emlak satışından gelir elde edebilirsiniz. Çocukların başarıları artabilir ve sağlık anlamında olumlu sonuçlar gelebilir. Bu ay gerçekleşen dönüşümler çok az çekirdek düzeyde olur ve kalıcı etki bırakabilir. Gelecekte ki huzur ve rahatlığınızı sağlamak için sıkı çalışmanız mümkün.
 
TERAZİ : Evle ilgili sorunlardan, okulda ki zorluklardan ve yetersiz kazançlardan dolayı acı çekebilirsiniz. Sigorta şirketlerinden dolayı kaybınız ya da çok az karınız ve üreme sistemiyle ilgili oluşabilecek muhtemelen sorunlar gerçekleşebilir. Yan gelirlerden gelecek maddi başarı sınırlanırken uzun süreli hedefler ve arzuların yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Kaynaklar oluşturmak ve sağlam sermaye zemini kurmak için çalışmalısınız. Arkadaşlar ve tanıdıklar ile pek anlaşabileceğiniz bir dönemde değilsiniz.
 
AKREP : İyi talihi, mutluluğu ve lütufları deneyimleyebilirsiniz. Gündelik arzularınızın gerçekleştirme yeteneğinizin arttığını görebilirsiniz. İthalat ihracat ile ilgili işlerde başarılı olabilirsiniz. Geleceği algılamada biraz kahin gibi görünebilirsiniz. Başka şehirlere ve ülkelere seyahatler görülebilir. Hatta taşınıp yeni bir ev ve araba bile alabilirsiniz. Anneniz ile ilişkileriniz bu dönemde mutluluk verici olabilecektir. Duygusal olarak zengin ve esnek hissedebilir ve başkalarına karşı açık ve incinmekten korkmadığınız bir ay olabilir.
 
YAY : Kişisel değerleriniz sahip olmaktan çok paylaşmaya doğru gelişebilir. Vasiyetlerden, mirastan kazanılmamış yollardan maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak sağlık, eğitim ve çalışanlarla işçilerle ve işverenlerle ilgili zorluklarda söz konusu olabilir. Yeniden yapılanma süreci çok yavaş gibi gelse de eski yıpranmış zihinsel kavramlar dağılabilir. Her türlü derin duygusal takıntıları, kompleksleri, fobileri temizlemek için iyi bir zamandasınız. Yeni bir yön belirlemek için sınırlarınızı genişletirken içsel iyileşmeler de kolaylaşacaktır.
 
OĞLAK : Diplomatik olup huzuru, uyumu ve takdir duygusunu deneyimleyebilirsiniz. Sosyal, cömert, sevecen ve samimi hissedebilirsiniz. Hem küçük hem büyük kardeşlerinizle ilişkiniz olumludur. Saygı gösterebileceğiniz dürüst tutarlı ve prensipli karakter karşısında büyülenebilirsiniz. Adalet hissine sahip olmakla beraber ego meseleleriyle ilgilenmeyebilirsiniz. Her durumda birebir ortaklıklarda kısmet, fırsat ve şans söz konusudur.Bu zamanda başlayan ilişkiler mutluluk ve iyi talih getirebilir.
 
KOVA : Toplum için yaptığınız iyi işlerde başarılı olmanız olasıdır. Yeni bir diyete ya da spora başlamak için iyi bir zamandasınız. Kariyerin geliştirilmesi için yeni projeler üretebilirsiniz. Rakiplerinizden, düşmanlarınızdan ya da kıskanç insanlardan rahatsızlık duymayabilirsiniz. Eğer yeni bir iş arayışı içersinde olursanız muhtemelen arayışınızda başarılı olabilirsiniz. İşteki verimliliğiniz ve tutarlılığınız daha yüksekte olur ve daha da uzmanlaşabilirsiniz. Gündelik işlerde başarılı ve çok az engelle karşılaşabilirsiniz.
 
BALIK : Kariyerle ilgili olarak karışıklıklar söz konusu olabilir. Ancak parçaları tekrar toplayıp baştan başlayabilirsiniz. Liderlik beceriniz artabilir aktiviteleriniz verimlidir. Olağandışı bir şeylerin nerdeyse gerçekleşmek üzere olduğunu hissetseniz bile olmasını beklememeli ve kararlı bir şekilde harekete geçmelisiniz. Başarınız için objektif analizden çok duygu ve hislerinizi kullanabilirsiniz. Haberleşmelerde, ulaşımda, elektronik eşyalarda sorunlar söz konusu olabilir.
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2578
Kayıt tarihi
: 17.10.14
 
 

İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji bölümünden sonra eski mısır uygarlığına olan ilgi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster