Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Herkes bu evrende bir şekilde var olmaya çalışıyor. Kimi güzelliğiyle, kimi zenginliğiyle, kimi resimleriyle, yazılarıyla... İyi veya kötü tüm davranışlarımızda kendimizi ifade etmeye ve var etmeye çalışırız. İşte ben, bu varoluş kavgası içinde kendimi rekabetten uzak, iyilik , sevgi ve hoşgörü içinde kendimle bi..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Şair, şiiri kimin için yazar ?

Şiir yazmayı seven biri olarak, yazınızın tıbkı duygularımı yansıttığını itiraf etmeliyim:))) Gerçekten de şiir yazarken anlaşılır olmak gibi bir kaygım olmuyor. Bambaşka bir alemin kapılarından içeri atlıyorum ve orada sadece kendimi bembeyaz bulutların arasında sarmalanırken buluyorum.

29 Aralık 2011 13:56
Kızım beni affet

Neden? Herşeyden bahsediliyor da çağımızın içinde bulunduğu bu gerçekten bahsedilmenin doğru olmadığını düşünüyorsunuz.

25 Aralık 2011 13:16
Kızım beni affet

Her ne arıyorsak önce biz aradığımız şey miyiz? diye düşünmeliyiz. ''aslında yukarılarda degılım. dünyadayım bu devırde iyi bir anne ve eş bulmak cidden zor.'' Sizin düşündüğünüzü düşünen bir yığın erkek ve maalesef bir yığında kadın var. Hedonist bir yaşam tarzı içinde olan bireylerin en çok yakındığı şey bu dur. Bir yerlerde mutlaka gerçekten istiyorsanız, aradığınız kızınızı size getirecek bir eş vardır. Yeter ki siz istediğiniz şey olun ve doğru yerde arayın. Mutluluklar...

24 Aralık 2011 18:05
 
Toplam blog
: 51
Toplam yorum
: 121
Toplam mesaj
: 60
Ort. okunma sayısı
: 945
Kayıt tarihi
: 24.05.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster