MEGASTARIN ZİYARETİ VE BİR RİCA


Nizamettin BİBER
 
Galeri 8171 kez görüntülendi
04.07.2012
 

 

Yorumlar (0)

 

Hani bazı insanları çok seversiniz nedensiz, ne olursa olsun yinede ona karşı hissettiğiniz duygular değişmez. Tarkan'da benim için öyle biri ilk ekranlarda göründüğü zamanlardan bu yana sevgim eksilmedi ona karşı, hakkında bir sürü haberler yapıldı yine de etkilenmedim, çünkü onun da samimi, içten ve oynamayan bir insan olduğunu düşünüyorum.

Selda Çakmak
 12.01.2016 14:34
Cevap :
İnsanın bir ayna olduğuna ben inanırım, samimiyet bir insanın ahlakını ve kişiliğini oluşturur. Bu test benim için bir eşiktir, ÖSS gibidir :) sizinle benzer şeyleri düşünüyoruz hatta benim Tarkana olan ilgimi de çok eleştirenler olur ama ben de onun samimiyetine inanırım. Teşekkür ederim, selam, sevgi ve saygı ile.
 

Sevgili hemşehrim Tarkan, Memlekete geldiğine sevindik. Silahı rahim iyidir. Herkesin rica olmuş; benim ricam yok. Senin rızanla memleketine bir yatırım, bir okul gibi eser bırakacak işler yaparsan yaşarken de hemşehrilerin tarafından iyi anılan insanlardan olursun. Zaten kendini ve Türkiyeyi dünyaya tanıttığın için seninle gurur duyuyoruz. Öpüldünüz. Selamlar

Adnan ALTANLAR
 08.07.2012 12:29
Cevap :
Teşekkürler aynı dilek, temenni ile yaklaşıyoruz demek ki. Umit ederiz ki Tarkan bu dileklerimizi dikkate alır da hamlesini yapar. Saygı ve hürmet ile. Esenkalın.
 

27 Haz 2012

11176 kez görüntülendi
 
NURAYIN YETENEKLERİ
İlişkili Blog :
 Nuray'ın yetenekleri

21 Haz 2012

2092 kez görüntülendi
 
www.ikizdere.net
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!