Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Elektrik mühendisi, "öğretimci", 2 çocuk babası, aslen Kuzey Kafkasyalı, Türk ve Türk'e dair olana SEVDAlı, milletimizin değerleriyle değerli olduğunu düşünen öylesine bir İNSANım işte...

 

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Olacak o kadar, ama kültür ve sanat bunun neresinde!

Eyvallah hocam... Bu arada Abdüllatif Şener'in C.başkanı adaylığı iyice işlenmeye başladı. Bu konuda ciddi bazı verilere sahipseniz paylaşır mısınız? Oyun içinde oyun olduğunu hissediyorum kendimce. Baki selam.

03 Eylül 2012 14:35
İlim ile irfan

Değerli bir hitaptı. 1. İlim-irfan 2. Fikir-felsefe ve 3. Güzel sanatlar. Türk-islâm medeniyeti bunlar üzerinde yükselmişti ve bunlar unutulunca da dizleri üzerine çöktü elbette. Son dönemde irfansız ilim pozitivist ve sözde akılcı nidalarla insanı kabuklaştırdı. Sayın hocam, bu anlamda bir kaç yazı yazmanızı istirham edeceğim. Hem o yazılar elden el dolaştırılıp bnlerce gence ışık olabilir. Medeniyet mimarı gençlere. Bu vesile ile geceniz hayırlı olsun. Dua isterim. Baki selam.

28 Haziran 2011 14:36
12 Haziran seçimleri güneş mi doğuracak, yoksa yıllardır gölgelenen güneşimizi mi batıracak?..

Üretken ve gayretli hayatınız sağlıkla uzun olsun inşaAllah. Sevgili hocam, bir de bugünkü ergenekonun ulusalcı tarafının 1971 sürümünü yazmalısınız bence, bir tarihçi olarak. O zaman başarılı bir şekilde ordudan ve bürokrasiden -kısmen- temizlenebilen bir kısım sözde devrimcinin bugün başka şartlarda yaşayanlarından bahsederek. Kılıçdaroğlu da onlardan biri. Saygılar, hürmetler sevgili hocam.

27 Şubat 2011 11:08
 
Toplam blog
: 84
Toplam yorum
: 288
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1782
Kayıt tarihi
: 28.04.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster