Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Şubat '11

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
395
 

Mektubunuz var!

Mektubunuz var!
 

Kelimeler tükenir. Saklanır veya. Bir şeyler tuhaf gelir, bir şeyler eksik, yarım... Öznellik ve nesnellik kaybolur. "Ben" der susarsın, "sen" der bulamazsın. Garip bir kayıtsızlıktır, rahatsız edici bir boşluk. Rahatta rahatsızlıktır işte. Sıkıcı. Hayatın dönüm noktasıdır sanki. Yenilenir sessizliğinde yıkanırsın. 

Ne bir kelime ol isterim, ne kelimen olmaya geldim. Öznel yargılarıma gel yeter. Yık kötü fikirleri. Rüya beklemek için yaşlı, rüya görecek kadar genç, uyanık olamayacak kadar safım. Sadece "ol" isterim. Ne daha eksik ne daha fazla. sadece ol, Nedenleri at gitsin. Sebepsiz çık gel. Bahaneleri kaldır rafa, tozlansın, paslansın, tutamayalım bir daha. 

Bakmayan güzeli, zamansız uyuyan güneşi, perdelerin ardında ampul yakan geceyi bilemez. Bir masal değil isteğim. Güzeli yaşar, güneşe göz kırpar, güneşlenmez ay'lanırız sadece. Sevmediğinde yeni dünyalar yaratırım diyebil yeter. 

Ne değişirim ne değişmek isterim. En kötü sesimle şarkılar söyler, salya sümük ağlar, kahkalarla gülerim, sen görmezsin. Sen, bay olmayan insan, hudutlarımda olmadığın için atıp tutabilme hakkımla kendi ütopik dünyamdan sesleniyorum.Ben buradan da kaçamadan yetiş. Geç kalma :) 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

ne kadar net bir yazı...hiç "dara" sı yok....bir insanın ne istediğini bilmesi ne güzel...diline sağlık..."ay'lanmak" çok güzel bir yaratım...çok hoşuma gitti...

mustafa ceydilek 
 26.02.2011 20:25
Cevap :
çok teşekkür ederim üstadım :)  27.02.2011 19:42
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 466
Kayıt tarihi
: 28.01.10
 
 

Yazmak benim rahatlama biçimim. Haykırmak gibi. Sessiz ve içe kapanık olduğumu söylüyorlar. Belki..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster