Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Ekim '06

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
539
 

Merhaba evlilik

Tam umudumu yitirdim artık her şey bitti dedikten sonra, eğer bir kapı açılırsa ve o kapıdan bir ışık huzmesi yüzüne vurursa o zaman yaşadığın hayatı bir daha sorgula. Belki de çok yanlış tanımışsın bu güne kadar dünyayı. Ufkun arkasından doğan güneş sana yeni bir haber veriyor olabilir. Ellerini gökyüzüne kaldırmadan önce boynunu eğmesini öğren. Kader buymuş diye. İşte kader bu . bütün günahlarımı bunun üstüne yıkıyorum. Kaderimin….

Bilimi , aklımı , kitaplarımı , genel düşünce sistemi mi, her şeyimi bütün biriktirdiklerimi bir kenara koyuyorum. Bir sevgi seline kaptırıyorum kendimi, aşkın acımasız dünyasına gene aptalca giriyorum. Gene bile bile başkasının eline veriyorum mutluluğumu. Al beni, oyna benimle diyorum . Sonra oturup daktilomun başına bir hayal dünyasını anlatıyorum. Kendim bana isyan ediyor.

-acı çekeceksin ,yapma! Diyor

-sus konuşma bu çok güzel … bu defa başka olacak ..göreceksin bak mutlu olacağım ben yanılmam …. Diyorum.

Çaresiz bakıyor yüzüme . Aldırmıyorum ona , zaten artık acı çeksem ne olur ki . acı artık bu günden sonra aşk acısı olsun. Selam diyorum yeni dünya , selam sana ve güneşe ve yıldızlara ve ağaçlara ,kuşlara….

Bir ırmak çağlayarak akarken, ne kadar sevse de yatağına zarar verir, biliyorum bunu , ama çağlayan o kadar güzel ki sular o kadar coşkulu ki , bembeyaz köpükler o kadar hoş kayalara vuruyor ki her şeye değer diyorum , vereceği zarara da razıyım.

“Ortalıklarda epeydir gözükmüyorsun” diyorlar , “ ne yapıyorsun ? “

“Çok işim var, evleniyorum” diyorum

“çok işim var çoook”

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

en sevdiğim şey... "Bu blogu ilk okuyan sizsiniz" yazısını görmek.Bu yazıda da öyle oldu..aptalcada olsa aşkın acımazsız dünyasına girmek güzel değil mi? aşk büyük eksiklik hayatımızda. tam olmak için gerekli unsur o. varsın aptalca olsun canımızı acıtsın ama yinede olsun.. bırakalım kendimizi aşkın akışına.. mutlu olalım, acı çekelim , birlikte ağlayıp birlikte gülelim , aşk gelsin hayatlarımıza.. Size Mutluluklar Ahmet Bey.. dilerim aşkınız uzun soluklu ve ilk gün ki heyecanı ile devam eder. Sevgiler..

Hoşsada 
 30.10.2006 18:48
Cevap :
çok teşekkür ederim.ne güzel duygularınızı ifade etmişsiniz  31.10.2006 15:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 115
Toplam yorum
: 109
Toplam mesaj
: 39
Ort. okunma sayısı
: 1218
Kayıt tarihi
: 17.07.06
 
 

Tek düşüncem yaşadığım dünyayı nasıl yorumladığımı başkalarının bilmesidir. Aslında yorumun özünde t..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster