Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Temmuz '14

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
201
 

Merhaba

Saygıdeğer Milliyet Blog Okurları,

Bu ilk yazımda hepinizi gönülden selamlıyorum.

Kimliğiniz, fikriniz, dünya görüşünüz, etnik ya da inanç bakımından mensubiyetiniz ne olursa olsun, hiçbir ayrımcılık tuzağına düşmeden hepinizi selamlıyorum.

İnsanlık ekseninde bir olan bizlerin daha farklı boyutlardaki farklılıklardan kaynaklanan ayrılıklarımızı tamamen göz ardı ederek sizlerle paylaşımlarda bulunmayı amaçlıyorum. Ortak değerlerin ön plana çıkarılacağı çalışmalarda birlikte olmayı ümit ediyorum.

Ortak insanlık değerlerinin, kimilerinin ya da kimi kesimlerin çıkar hesaplarından beslenen ya da beslenmeyen farklılıkların ortaya çıkardığı hizip, grup, kesim hesaplarına kurban edilmemeleri gerektiğini düşünüyorum. Bu anlamda kendi mensubu olduğum yapıları, değerleri mümkün olduğunca ön plana çıkarmadan insanlık zeminininde herkesin paylaşabileceği şeyleri konu alan yazılar yazmayı hedefliyorum.

Biliyorum ki sizler, her biriniz birtakım yollardan geçerek bu bloga ulaştınız. Tıpkı benim de önceden planlanmadan bir şekilde buraya ulaştığım gibi.

Yine önceden planlamadan bugün oturup yazmış olduğum gibi okuyorsunuz sizler de bu blogu. Çoğunuz önceden planlamadan, özellikle bu blogu okumak için bu sayfayı açmadan.

Güzel, doğru, işe yarar şeyler paylaşmak dileklerimle,

Şahbettin Uluat

01.07.2014

13.20

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Hayırlı olsun diyorum, hoş geldiniz aramıza...

Filiz Alev 
 12.07.2014 12:22
 

E hoşgeldiniz o zaman Şahbettin bey, klavyenize kuvvet. Selamlar,saygılar.

Ümit Culduz  
 11.07.2014 19:36
 

Değerli Şahbettin Uluat, Hoş geldiniz. Sizde göreceksiniz, bu ortamların ülkemizin diğer ortamlarından fazlaca bir farkı bulunmamaktadır. Biliriz; okuyan bir halk değiliz. Bu nedenle; "harmanı yel deliyi (okumayanı) el döndürmekte, bu nedenle; şartlandırıldığımız, içine tıkıldığımız çerçevelerde çoğunlukla bir yaşam sürerken, "kendi doğrularımız"ın kurbanı olmaktayız. Bir fıkra ile sonlandıralım; Ortadoğudan gelen misafirlerimiz, ülkemizi ziyaret ederken, uzun beyaz giysilerinden olacak (pazar yerlerinde) kadın zannıyla olmalı taciz edilmişler. Misafirlerimiz ülkelerine döndüklerinden sorarlar, "Türkiye nasıl bir yer?" Misafirimizin cevabı; "Memleket mazbut, ahali .u.t!" olur. Sağlıcakla kalınız.

Canmehmet 
 11.07.2014 12:12
 

Merhaba, hoş geldiniz. Okurlarınızın benim de olduğum gibi sayfanıza gelişleri tesadüf olsa bile giderken mutlaka geri döneceğine söz verebilecek nedenleri olsun.Saygılar

Cemile Torun 
 11.07.2014 2:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 325
Toplam yorum
: 223
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 196
Kayıt tarihi
: 21.06.14
 
 

Yaşadığımız evrenin oldukça zengin bir yer olduğunun farkındayım.  Bu zenginliğin çok az bir kısm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster