Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Efsane FB 1907 Baterist Metin

http://blog.milliyet.com.tr/efsanefb1907

31 Ağustos '07

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
2009
 

Met Ajans Haber (Jaws Türkiye'de)

Met Ajans Haber (Jaws Türkiye'de)
 

Amerika' lı sinema yıldızı, meşhur artist Jaws yurdumuza geldi. Şerefine düzenlenen yemekli davette, azman itbalığı şunları söyledi:

__ Türkiye' deki güzellikleri, sevgili arkadaşım beyaz balina Aydın' dan çok dinledim. Denizlerinizin güzelliğini, özelliklede insanlarınızın etini, budunu anlata anlata bitiremedi. Geçen yaz Somali' yi tercih ettim ve aç kaldım. İnsanları fazlaca pişkindi, resmen yanmışlar adamlar ve hiç doyurucu değillerdi. Bu nedenle bu yaz, tatilimi Türkiye' nin Akdeniz sahillerinde geçirmek istedim. Gelince gördüm ki Aydın kardeşim haklıymış. Hakikaten Türk insanı etli - butlu maaşallah. Şimdi Aydın' ın niçin zırt - pırt Türkiye' ye geldiğini daha iyi anlıyorum.

Türkiye' de ne kadar kalacaksınız sorusuna sayın Jaws şöyle yanıt verdi:

__ Eğer servisten memnun kalırsam, midem guruldamayacak şekilde dengeli beslenebilirsem, tatilimi uzatabilirim. Hatta belkide Türk vatandaşlığına geçerim o zaman kimbilir? Yani midem her zaman dolu olursa niye düşünmiyim ki? Ne demişlerrr?.. Hayvanın vatanıı, doğduğu yer değill, karnının doyduğu yerdir... Diimi yaa? Eğer Türkiye' ye yerleşirsem belki film bile çevirebilirim burada. Mesela Türkan sultanınızla başrol fena olmazdı. Allah için hoş kadın... Üstelik eti, budu yerinde, tam ağzıma layık, dişime göre.

Evet sayın izleyiciler... Türkan hanım böyle bir başrole "he" der mi bilemeyiz ama biz milletçe elele verelim, turizm adına dişe dokunur birşeyler yapalım. Mesela denizkoliklerr... En büyük görev sizlere düşüyor. Kendisine rastladığınızda, tadınıza bakmak isterse onu kırmayın, "yes" deyiverin. Turizm adına fedakarlık vatandaşlık görevinizdir. Hem ne olacak canım... Bir yerinizden birşey mi eksilecek sanki? Canavoş' un kalbini kırıpta kötü anılarla gitmesini istemezsiniz diimi? Bakın sonra dünyaya kötü reklam oluruz ama.

Bu arada, sayın Jaws ile özel röportaj yapmaya giden muhabirimiz, halaa dönmedi. Ulen yoksa bu Jaws bizim muhabiri yedi mi nee? Yok yok bunun sonu kötü olacak, anlaşıldı. En iyisi bir arıza çıkmadan biz bu balık irisine, Çin yemeklerini metedip oraya sepetleyelim. Ya da gönderelim İstanbul Boğazı' na, köprüden atlayanlarla, denize uçan arabalardan dökülenleri toplasa ona yeter de, göbek bile yapar.

Bir uyarı: Sayın Jaws ile yolunuzun kesişmesini istemiyorsanız, nerede olduğunu dakika dakika kanalımızdan takip edebilirsiniz. Yok ben illede onun bulunduğu sularda denize girecem diyorsanız, lütfen denize girmeden önce sevdiklerinizle helallaşınız.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yazı komik ama fotoğrafı görünce korktum. Sevgilerr.

Baterist Kızı Melisa 
 25.09.2007 17:07
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1907
Toplam yorum
: 4304
Toplam mesaj
: 437
Ort. okunma sayısı
: 3673
Kayıt tarihi
: 28.07.07
 
 

03 Şubat 1967 İstanbul doğumlu, romantik bir müzisyenim işte... Müzik, bateri, spor, Fenerbahçe, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster