Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Efsane FB 1907 Baterist Metin

http://blog.milliyet.com.tr/efsanefb1907

11 Eylül '07

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
1882
 

Met Ajans Haber (Kan Davası)

Met Ajans Haber (Kan Davası)
 

Yarın yurdun genelinde hava, şiddetli gök gürültülü ve azami derecede artı-eksi sürtüşmeli olacak. Binlerce volt elektriğin kısa devre yapacağı gökyüzünde, aşırı çatlamalar görülecek. Yurdumuzun özellikle batı bölgelerinde mütemadiyen flaşlar patlayacak, aynende ööle ortalık aydınlanacaktır. Siz siz olun yarın açık havada dik gibi yürümeyin ve antenlerinize sahip olun!

Peki neden yarın gökyüzünde anormal bir gerginlik söz konusu? Hemen açıklıyoruz:

Humulüs ve bumulüs bulutları arasında, uzun yıllardır süregelen bir kan davası olduğu zaten bilinmekteydi. Bu iki aşiret arasındaki dava onlara, dedelerinin dıdısından miras kalmıştı. Yıllar önce bumulüs bulutlarının reisinin emmoğlunu ufalayarak, kar taneleri halinde yeryüzüne inmesine vede dünya değiştirmesine sebep olan humulüs bulutlarının ortanca kardeşleri, yatmakta olduğu uranüs cezaevinde cezasını doldurduğundan, dün sabah serbest bırakıldı. Bu durumda mapustan çıkanı ufalamak üzere, bumulüs bulutlarının humulüs bulutları cephesine yürümeleri mutlak olduğundan, gökyüzünde çatışmalar olacağıda muhakkaktır.

Met haber merkezi olarak biz bu tahminle, hava tahmini yapılan tüm zamanlar içerisinde, en isabetli atışı yapmış olarak meteoroloji tarihine geçeceğimize inanıyoruz.

Bütün bu gerilimin ardından tabiiki yurtta yağış beklenmekte... Yağışların öncelikle yağmur olacağı kesin... Malum şiddet, korku, kavga, gürültü, kan ve akabinde gözyaşı, yağmur... Sonrası bilinmez... Kim kimi götürür, ortalığı sel mi götürür ne olur tahmini güç... Lakin bir hatırlatma yapmakta fayda varki umarız ciddiye alırsınız...

İşine gelmeyen işleri "kırmızı kar yağınca" gibi bir ifade kullanarak geçiştiren şahsiyetler... Size diyoruz alooo... Demedi demeyin, siz siz olun yarın sözlerinize dikkat edin! Zira bahsettiğimiz o beklenen yağış, olmayacak zannettiğiniz kırmızı kar olabilir. Bu alemde karın rengi bellimi olur? Yukarıda harbi kan davası var.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Hakikaten kırmızı kar yağarmış yanii. Sevgiler.

Baterist Kızı Melisa 
 26.10.2007 17:22
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1907
Toplam yorum
: 4304
Toplam mesaj
: 437
Ort. okunma sayısı
: 3673
Kayıt tarihi
: 28.07.07
 
 

03 Şubat 1967 İstanbul doğumlu, romantik bir müzisyenim işte... Müzik, bateri, spor, Fenerbahçe, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster