Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Haziran '14

 
Kategori
Blog yazarları tartışıyor!
Okunma Sayısı
117
 

Millet Haşim Kılıç’ı beklerken torbadan Eklemeddin İhsanoğlu çıktı; Tayyip kolay kazanır

Millet Haşim Kılıç’ı beklerken torbadan Eklemeddin İhsanoğlu çıktı; Tayyip kolay kazanır
 

Soyadında da sorun var zaten, bir yerde İslamoğlu yazıyorlar, başka yerde İhsanoğlu… Hangisi doğru? İlginçtir Türkiye’nin cumhurbaşkanı olacak adam Vikipedisine baktığımızda sanki Türk değil gibi. Mısır’da doğmuş, Mısır Ayn Şems Üniversitesi Fen Fakültesi'nden mezun olmuş ve yine Mısır El-Ezher Üniversitesi'nde akademik hayata başlamış. Özgeçmişe bakar mısın? Adı da tuhaf, Eklemeddin ne demekse. 100 Türk’e sorun 99’u yabancı diyecektir.

Sıfatı/kariyeri İslam İşbirliği teşkilatı genel sekreterliği. Türkiye’de büyük adam olmadığı için büyük meraklısı milletimizin biricik muhalefeti çatı adayı için kendini çöllere vurmuş bedevi diyarından bu garip isimli adamı devenin sırtına bindirip getirmiştir.

Zemzem kuyusundan çıkmış bu zatın AKP’nin tabanından da oy alacağı gibi(zaten bu nedenle İhsanoğlu olan soyadı İslamoğlu olarak kullanılıyor) bir ince hesap varsa da Sayın Kılıçdaroğlu hayal dağlarında kaybolur diyoruz. İsmi tuhaf. Kimse tanımıyor. Ayrıca İslam ülkelerinin hali ortada. Bu konjonktürde İslam İşbirliği teşkilatında genel sekreter olmak bırakın kariyeri insanın değerini de düşürür. IŞİD’de komutan filam olsaydı şansı artardı hahahahaha! 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ekmeleddin Bey’in isminin anlamını bilmiyorum, kariyer akışını da merak etmedim! Herhalde CHP-MHP iyice incelemiştir ve geçmişten gelen bir açığı da yoktur! Çatı adayı olarak Deniz Baykal, Haşim Kılıç ya da Abdüllatif Şener’i de belirleyebilirlerdi ve benim için hiç fark etmezdi. Ben oyumu kime vermeyeceğimi biliyorum, gerisi teferruat! Selam ve sevgiyle.

Ata Kemal Şahin 
 24.06.2014 23:10
 

Lojistik destekten tutunuz da sağlık yardımı veren,gerektiğinde tırlar dolusu silah,araç-gerek gönderen komutandan ona sıra gelir mi bilmem ama,nerden bakarsanız bakın başımız temelli belada bir Esadı devirebilme isteği yüzünden...Türkmenler zorda oysa...Yine kıyım ve yıkım işte...İnsan hayatına yönelik projeler yapan yok ne yazık ki.Selamlar.

Abbas Oğuz 
 17.06.2014 13:10
Cevap :
Aynen dediğiniz gibi..."İnsan hayatına yönelik projeler yapan yok ne yazık ki..."  19.06.2014 18:33
 

ekmelettin ihsanoğlunu tanımıyorum,tanımaya çalışıyorum.. fakat Akp nin adayını çok iyi tanıyorum ve türkiye için çocuğumun geleceği için endişe duyuyorum....

Meltem Şahin 
 17.06.2014 9:06
Cevap :
Yorum için teşekkür ederim Meltem hanım.  19.06.2014 22:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 4977
Toplam yorum
: 13125
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 670
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster