Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Kasım '06

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
542
 

Milliyet, Milliyet duy sesimizi!

Milliyet, Milliyet duy sesimizi!
 

09-11-2006 Tarihli, "Milliyet Web Sitesi Yenilendi" başlıklı yazımda, yeni yüzü ile bizlerle buluşan "Milliyet Gazetesi Web Sitesi"ndeki değişikliği olumlu bulduğumu ve takdirlerimi paylaşmıştım. Ama bunun yanında da yazılarımızın, ana sayfada dönüşümlü olarak yayınlandığı bannerın kaldırılmasıyla ilgili olarak da hafif sitemvari duygularımı paylaşmış, konuyla ilgili olarak da yetkililerin bir açıklaması olursa buradan zevkle yayınlamak istediğimi vurgulamştım.

Bugüne kadar herhangi bir geri dönüş olmadı, bana. Ancak, bugün sevinerek görüyorum ki ana sayfanın solunda, banner tekrar yayınlanmaya başlamış.

Sesimi duyan -tabi bu tepki üzerine mi tekrar yayına girdiler onu bilemiyorum- ilgililere teşekkür ediyor, Milliyet Blog yazarları olarak da Türkiye'nin, en çok tıklanan ilk üç haber portalından biri olan www.milliyet .com.tr 'de yazı yazıyor olma bilinci ile hareket ettiğimiz gerçeğini hiç unutmuyor olduğumuzu bilmenizi istiyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Haklı sevincinizi kutluyorum efendim. Kendi adıma bende teşekkür ederim hem size hem Milliyete :) Saygılarımla.

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün 
 15.11.2006 1:31
Cevap :
Çok teşekkür ediyorum.  15.11.2006 9:07
 

Ortak hislerimizi dile getiren yazınızı memnuniyetle okudum. Durumun düzeltilerek değişmesi sevindirdi. Milliyet Blog banner'e reklam alınması ayrıntısını da, küçük bir eleştiri ile dile getirmek istiyorum. Birbirini tanıyanların oturduğu mahalleye, yabancıların gelmesiyle yaşanan tedirginlik, ''eyvah herşey değişecek mi, eskiden biz bizeydik, şimdi ne olacak'' benzeri bir hisse kapıldım. Yanlış ta olabilir tabii.Reklamlar önemlidir, süreklilik açısından, maliyet hesabı yönünden ama yine de biraz endişelendim demek yanlış olmaz.

Tuğba 
 15.11.2006 1:21
Cevap :
İlgi ve yorumunuz için teşekkür ediyorum. Reklam konusunda taşıdığınız endişelerinizi taşıdığımı söyleyemeyeceğim. Aksine, reklam alınıyor olması bu sayfanın değerinin, gördüğü ilginin, ticari bir göstergesi bence. Kimbilir, belki bir gün bu ticari nemalanmadan blog yazarları da istifade edebilir noktaya gelir? Yeter ki blog yazarları, dolu dolu yazılarından taviz vermesinler. Sevgi ve saygılarımla.  15.11.2006 9:06
 

bende bu konuda yetkililere aynı soruyu yöneltmiştim.Banner neden kalktı milliyetin ana sayfasından diye..Bugun görünce bende sizin kadar memnun oldum....Teşekkürler milliyet.

Sema CURUK 
 14.11.2006 11:38
Cevap :
Teşekkür ederim efendim.  14.11.2006 11:45
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 915
Toplam yorum
: 2451
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 3670
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

İzmir'de yaşıyorum.    Çok uzun yıllar öncesinden başlayıp, hiç ara vermeden bugünlere kada..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster