Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ekim '06

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
1020
 

Milliyet' ten mektup yok mu?..

Gazetelerin '' okuyuculara '' veya hangi gazeteyse adıyla örneğin gazetemiz Milliyet ise '' Milliyet' ten '' başlığıyla okuyucularına zaman zaman yazdığı açık mektuplar yok mu ondan sözediyorum. Milliyet' ten bizlere mektup yazılmalı bu bayram öncesinde. Acele mi ediyorum belki birazdan belki de yarın gündoğumu ile birlikte ekranlarda görürüz mektubu...

Bu mektubu blog yazar ve okurları hem bir durum değerlendirmesi, hem de gazete ile aralarında varolacak diyalogun bir gereği olarak görürler. Uzun erimli, verimli, yararlı olacak bu iletişimin bilgilendirme yönü de olacaktır.

Bu mektupların özel günlerde olması yanında, her ayın bir günü süredönüşümlü olarak yazılanı da olmalı. Genel bir rapor, dilek, temenni, beklenti, amaç gibi içeriği de olacaktır kuşkusuz.

Blog okur-yazarlarının bir dergisi de çıkar bakarsınız; kitapları da...

Milliyet '' Bir Türkiye aydınlığıdır. '' demiştim, bu aydınlığın yurdumu-milletimi, dünyayı ve insanlığı sonsuza kadar aydınlatmasını diliyorum. Gazeteler demokrasinin (özellikle Milliyet) temelidir; gazeteciler ise demokrasinin ve tüm yeryüzünün kahramanlarıdır. Gazetemizin blog okur-yazarlarının desteği ile çok kısa zamanda Türkiye'nin - bir yazarımızın (Emin Çölaşan) deyimiyle- yeni bir ''Amiral Gemisi'' olacağına inanıyorum.

Milliyet' e emek verenlerin bayramını kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.

Blog okur-yazarlarının da bayramlarını kutlar kendilerine sağlıklı, varlıklı ve mutlu bir hayat dilerim. Sevgiyle kalın...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 316
Toplam yorum
: 578
Toplam mesaj
: 319
Ort. okunma sayısı
: 2037
Kayıt tarihi
: 04.09.06
 
 

Yaşanan her hayat en iyi hayattır; yeter ki içinde kötülük olmasın!.. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster