Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Aralık '06

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
410
 

Milliyet Blog bir ışık gibi doğdu ...

Milliyet Blog bir ışık gibi doğdu ...
 

Milliyet blogla tanışmam yani tanıyordum da haşır neşir oluşum ağustos ayının sonlarına denk gelir.. Herkes Milliyet blog hakkında birşeyler yazıyor , neden , niçin vs gibi konularda.. Onları okuyunca şöyle bir düşündüm.. Benim hayatımda neler değişti diye..

Öncelikle depresyonumu Milliyet blog sayesinde aştığımı yazabilirim..İ lk yazmaya başladığımda yazılarım sürekli bunalım ve depresyonla ilgili yazılardı..İ lk yazdığım bloglardan da bu anlaşılıyor zaten... Artık ben hiçbirşey yapamam modundayken, birden milliyet blog sayesinde motive olmam beni normal hayata tekrar döndürdü..

Aslında insanın duygularını, fikirlerini, düşüncelerini başkalarıyla paylaşması hele de Milliyet blog gibi marka ve tüm dünyaya açık bir pencereden bunları aktarabilmesi, bana göre büyük bir medeni cesarettir.. Milliyet bloğda yazılarım çıkıp olumlu eleştirlerde almaya başladığımda, daha önceden de içimde olan yazma ve duygularımı aktarma isteğimin, doğru yolda olduğuna inandım..

Milliyet Blogda yazmaya başlayalı adımı sayfada görüp arayan arkadaşların tebrikleriyle sevinmemi yazsam. Bazı yazılarımın İK ekinde ve Milliyet cumartesi ekinde yayınlanıp eşin dostun okumasından sonra beni aramalarını mı yazsam. Sonuçta kendi çapımda meşhur oldum :)

Hatta en sevindiğim olay Gazi ünüversitesinden bir öğretim görevlisinin mesaj göndermesiydi. Toplumsal olaylara duyarlı bir blog yazarı olduğumu söylüyordu.

Birde kendimi enler arasında gördüğümde daha mutlu hissediyorum.. Milliyet blog içimdeki duygularımı dışarıya çıkarmamı ve bunları güzel anlatımla yazmamı sağladı.... Bir ışık gibi doğdu...

Milliyet blogda blog yazarı olmak bir ayrıcalık diye düşünüyorum hepimiz için. Birçok blog siteleri bulunmakta fakat , sanırım milliyet blog yazarlarının sesi kadar, hiç bir blogcunun sesi bu kadar geniş alanda duyulmuyordur..

Sonsuz teşekkürler Milliyet blog hayatıma kattıklarından dolayı..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

ne güzel depresyonunuzu yazmakla alt ettiğiniz için.Terapi olmuş milliyet blog size.

ece vardar 
 21.12.2006 17:48
 

Size ve tüm milliyet blog yazarlarına, yayınlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler. Aynı duyguları paylaşıyorum sizinle, ben de milliyet blog sayesinde tedavi oldum, yani depresyondan çıktım. Artık hayat daha bir anlam kazandı benim için. Herşey gönlünüzce olsun. Saygı ve sevgiyle.

drgayemm 
 21.12.2006 11:11
Cevap :
aynı duyguları paylaştığımıza sevindim..teşekkürler  21.12.2006 11:23
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 529
Toplam yorum
: 2369
Toplam mesaj
: 481
Ort. okunma sayısı
: 3725
Kayıt tarihi
: 29.08.06
 
 

İstanbul'da doğmuşum... Dünyalar tatlısı bir kızım var... Herkesi kolay kolay sevemem... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster