Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Ocak '14

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
232
 

Milliyet Blog’da bir yılın blançosu.

Milliyet Blog’da bir yılın blançosu.
 


Milliyet Blog’da bu gün tam bir yılım doldu. İlk Blog yazılarım 14 Ocak 2013’de yayınlanmıştı. 18.06.2012 Tarihinde Milliyet Blog yazarlığı için müracaat etmiştim. 6 ay sonra üyeliğim onaylandı ve 14 Ocak 2013 tarihinde 3 Blog yazım birden yayınlandı.

Bir yılda tam 283 Blog yazısı yazmışım. Bu yazılarım saygıdeğer okuyucularımız tarafından neredeyse toplam 1 milyon kişi okunmuş. Bu yazıyı yazdığım sırada 954.300 kişi idi.

Çoğunlukla Televizyon programları (TV. Dizileri) hakkında yazmışım. Genelde aklıma gelen her kategoride yazıyorum. Toplam 36 kategoride Blog yazım mevcut.

Ayrıca sayfamdaki görsel galerilerde, kendi çektiğim ve internetten aldığım fotoğraflar mevcut. 18 Değişik galeride 230 fotoğraf yayınlamışım. Bunlardan 183 adedini kendim çekmiş, 47 adedini internetten alıp koymuşum. Bu 18 fotoğraf galerisi 106.600 kez tıklanmış.

Blog yazılarımın yayınlanmasının 3.cü ayından itibaren, Yazarlarımızda Bu Hafta en çok okunlar 12 kişi arasında oldum. 1-2-3 her sıralamada yer aldım. 2014 yılının son 10 gününde 1.ci sırasında olmanın gururunu yaşıyorum.

Bazı Blogger arkadaşlar tarafından zaman, zaman, eleştirildim. Bildiğiniz gibi Milliyet Blog yelpazesi çok geniş. Her isteyen bütün kategorilerde yazabilir. Herkes bilimsel, tersi herkes magazinsel yazarsa olmaz. Okuyucunun hangi yazıyı okumasını, tersi okumamasını empoze edemezsiniz. Neyi beğeniyorsa, hangi konuyla ilgileniyorsa onu okur. Burası tam bir serbest kürsüdür. Her Yazarın, her yazının mutlaka bir okuyucusu vardır.

Ben profesyonel bir yazar değilim, herkes gibi amatörce yazıyorum. Ama şunu söyleyeyim, yazmaktan son derece keyif alıyorum.

Yazılarımı okuyanı da, okumayanı da, olumlu-olumsuz eleştiri yapan tüm Blog yazarı arkadaşlarıma ve okuyucularıma sonsuz teşekkürler. 


Ayrıca, Milliyet Blog editörlerine, yayın kurulu çalışanlarına bizlere karşı gösterdikleri ilgi ve alakalarına ve sabırlarından dolayı ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

İyi ki varsın Milliyet Blog ve de sevgili okuyucularım.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar


Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

 

  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bir yıldaki performansınızı takdir etmemek mümkün değil. Şahsınızı tenzih ederek şunu söylemek istiyorum ki bu başarınız, ülke gerçeğine ve sosyal konumumuza da mükemmel bir örnek! Son bir ayda gördük ki bizim millet 3. Dünya Harbi de çıksa yine pijamalarını giyip TV karşısına geçer, Macun Kaplıcalı’nın üfürükten programlarını ve senaryosu bir gecede yazılan dizicikleri izler!! Tam da Türk milletinin nabzına şerbet olan bloglarınızla sizin de başarılarınıza başarı katacağınız kesin! Selam ve sevgiyle.

Ata Kemal Şahin 
 15.01.2014 7:57
Cevap :
Sayın Ata Kemal Bey, Takdir ve yorumunuz için içten teşekkürler. Türk insanı bu, ben de onların nabzına göre şerbet veriyorum. Önemli olan insanın mutluluğu değil mi? Tekrar, teşekkürler. Saygı ve selamlar. Abdurrahman Balcılar  15.01.2014 8:47
 

7 yıllık kıdemli bir üyeyim ama benim hiç "SEVGİLİ OKURLARIM" olmadı Sayın Balcılar! Çok çok okuyup arada bir yazdığımızdan olsa gerek! Ne mutlu size efendim, ne mutlu size! Kutlarım tabii:)))

Ümit Culduz  
 14.01.2014 22:24
Cevap :
Ümit Bey, Yorumunuza ve de iltifatlarınıza çok teşekkürler. Bir gün sizin de sevgili okurlarınız olması dileklerimle. Saygı ve selamlar. Abdurrahman Balcılar  15.01.2014 8:42
 

Değerli arkadaşım, candan kutlarım...Nice Bloglara...

Erdal Ceyhan 
 14.01.2014 16:53
Cevap :
Değerli Dostum Erdal Bey, Çok teşekkür ederim. Hep beraber, nice Bloglara. Sevgi ve selamlar. Abdurrahman Balcılar  14.01.2014 20:58
 

Sayın Abdurrahman Bey. Sizi birinci yılınızın bitişi sebebiyle kutluyor ve nice senelere diyorum. Allah hepimize sağlık ve ömür versin yazalım. Ben de kendi hesabıma yazmaktan zevk alıyorum aynen sizin gibi. Size yeni yazılarınızda başarılar diliyorum. Saygılarımla

GOKOYA 
 14.01.2014 14:27
Cevap :
Sayın Gokoya Hanım, Güzel dilekleriniz için içten teşekkürler. Siz de benim gibi yazmaktan keyif alıyormuşsunuz. Bu gemide hepimiz aynı yolda yolcuğuz, Allah sağlık verdiği mühletçe amatör bir ruhla yazmaya devam. Bende de size,Saygı ve selamlar. Abdurrahman Balcılar  14.01.2014 17:11
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2021
Toplam yorum
: 404
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 2949
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok se..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster