Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ekim '11

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
397
 

Milliyet Blog Mahallesindeki Misafirhanemiz için , eski eşya aranıyor...

Milliyet Blog Mahallesindeki Misafirhanemiz için , eski eşya aranıyor...
 

Yeni Konuk Evi'miz...:)


Milliyet Blog Mahallesi Dizisinin çekildiği ,MB Dostlar Sokak'ta , 5  no'lu bağ evinin , misafirhâne olarak tanzim edilmesi düşünülmektedir.

MB Yazarı değerli Armatör katrilyoner, FB Metin Bey,adı geçen daireyi mahallemize konaklama mekânı olarak bağışlamıştır.

Dışardan gelip de yolunu şaşıran, ya da  eski MB Mahallesinden gelip de kalacak yeri olmayanlar için boya ,badana-bakım işlerini ,Hanımağamız Nil Hanım üstlenmiştir.

Ancak ,dairenin içi:  '' tam takır-kuru bakır ''dır...

Eski TV...Doğalgaz  ve elektrik  sobası,radyo,gramofon,semaver,nargile, American Baarr...,Serkisof marka köstekli saat, Isparta,Demirci cinsinden halı,Mistiklâl Marka Çek-Yat...Lap Top...vs kullanılmış eşyalarınızı hurdacıya verene kadar bize getirin !..

Ayrıca mekânda çalışıp,orada yatıp-kalkacak bay veya bayan görevli aranmaktadır.( Askeri ücret'ten )

Milliyet Blog Mahalle Dizimizin oyuncularının da konaklayabileceği yeni mekânımız için, eşyâ bağışı yapacak olan arkadaşların, Dostlar Sokak,  Bergamot  Çay Ocağı işletmecisi Maksut Melek'e başvurmaları önemle duyurulur..

NOT: Resme bak...Yeme de yanında yat !..  :))

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sn Selek, çaylar da benim Rize'deki bahçenin Mayıs Ayı sürgünü elek altı çaylarından demlensin. Mahallenin çekiciliğine benim de bir katkım olsun. Bir fıncan kahvenin 40 yıl hatırı varsa, bir bardak çay damak tadında olsun ki, bi içen bir daha istesin. Mahallenin klasını böylece yükseltmiş olalım.

Hızır Kabil 
 10.10.2011 15:23
Cevap :
Hızır gibi yetiştin kardeşim bak !...Misafirhanenin 10 yıllık çay masrafı senden...Benim çay ocağı da nasipklenir nasıl olsa...Ağanın elinden tutulmaz...:))) Çay gibi şifalı ,bereketli,renkli günleriniz olsun...Selam ve sevgiyle...  10.10.2011 20:51
 

Muhteşem bir konukevi:)))resime bayıldım:)

Nezahat 
 10.10.2011 14:05
Cevap :
NEZOM,BU HALİYLE KALSIN ...FAZLA DEKORASYONLA DOĞALLIĞINI BOZMAYALIM...TARİHİ ESERLERDEN SORUMLU OLAN SENSİN...GEL DE BENİM KAFEDE SOĞUK BİRŞEYLER İÇELİM :))  10.10.2011 14:21
 

misafirhane muhteşem güzellikte.

Fatma Güneş ERGEN 
 09.10.2011 22:40
Cevap :
Daha güzel olacak...Yeni eşyalar geldi:))  10.10.2011 0:05
 

Tamam Maksut bey yola çıktım ancak trafik biliyorsunuz berbat geç kaldım.Yanıma en güzel marka güzellik ürünlerini aldım,yüz maskeleri,saç maskeler,el kremleri,ayak bakımı kremleri,tırnak bakımı için losyonlar vs vs .Az sonra oradayım hocammm.

Şennur Köseli 
 09.10.2011 16:58
Cevap :
Sennur ,bizim mahallenin kadınları zaten güzel...Biz bunları turistlere satalım...Çabuk gel sevgiyle selamlar...  09.10.2011 22:36
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1522
Toplam yorum
: 9157
Toplam mesaj
: 558
Ort. okunma sayısı
: 1593
Kayıt tarihi
: 23.06.07
 
 

İnsan yontmakla geçti ömr-ü baharı... Güzel ve canlı heykeller yaptı... Kimisinin içi çabuk boşal..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster