Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ağustos '17

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
275
 

Milliyet Blogta Kara Mizah ve MB de Düzey

Milliyet Blogta Kara Mizah ve MB de Düzey
 

Logomuz


10 uncu yılımda yaklaşık 10 tane arıza blogger ile muhatap oldum, bunların çoğu ya müstear ya da yüzleşemeyenler di, yazdıkları blog ve yorumlarla üretmeye çalıştıkları polemik ve kaoslarla birilerini taciz etmekten ‘germekten kaçırmaktan’ keyif alan psikiyatrik vakalar olduğu hemen fark edilmektedir. Ben de yaşamın kazandırdığı dirençle bunlarla zihniyetlerini teşhir edene kadar muhatap olup, sonra da blogerlere algısına bırakıyorum.

Son günlerde yine bir müstear, kaos yaratmaya yırtındı ise de son bloguyla işi kara mizaha dökmek zorunda kalarak zihniyetini deşifre etti. Bu tarz blogger'lar Milliyet Blogta blog üretmeyle karmaşa üretmeyi karıştıran zihniyetleriyle ortamın düzeyini düşürme ve uğraşmak istemeyen bazı bloggerleri kaçırma amacına ulaşabilmektedir.

Bu durum hem MB ortamına ve dolasıyla bloggerlere zarar vererek değer kaybına neden olmaktadır. MB yönetimi bu tarz bloggerlere gereken uyarıyı yapmalı, hatta MB den çıkarmalıdırlar veya gerçek ismini deşifre etmelidir. YOKSA bunlar müstearın ardına gizlenerek her türlü çirkefliği yapmayı marifet sayanlardır. Olmazsa en sonunda hukuk yoluyla deşifre edilmeyi kimse engelleyemez.    

Milliyet Blogun ve blogerlerin ilgisine…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yav arkadaş neler oluyor, çarşı karışmış yine desene???

Baver Ergun 
 10.08.2017 15:34
Cevap :
Cıvıtan beni buluyor :) Bende gerekeni yapıyorum :) sevgiler   10.08.2017 16:37
 

Sana sorular soruyor adam.. neden hiç yanıt yok!.. nasıl bir "özgüven" sizinkisi?..

yucel evren 
 10.08.2017 10:28
Cevap :
İsmini gizleyen bir müstear kimseye soru soramaz, bir bloger isim belirtmeden soru soramaz, ortaya atılan hayal ürünü soruların muhatabı ben değilim, MB soru cevap platformu değildir. Yüz yüze muhatap olacak kadar yüreklinin tüm sorularını yanıtlarım. Şahsın hukukunun çiğnediği yerde gerekeni yaparım. Bu yorumunuzla hiç bir şey bilmediğinizi beyan ediyorsunuz...   10.08.2017 15:13
 

Daha 'dolu' bir yazınızı okumak nasip olmadı. Bazı şeylere çok takıyorsunuz, arızalıları çekiyosunuz sanırım. Müstear yazanlar boş yazmıyorsa sıkıntı yoktur. Ve kim olduğunu açıklar açıklamaz boşverin.

İbrahim ARSLAN 
 10.08.2017 9:59
Cevap :
Yayındaki 570 yazım size hitap etmiyorsa, ilave bir şey yapamam... Sınırını bilen müsteara bir şey dediğimiz yok, pürüz üretenlere gerekeni veriyoruz....  10.08.2017 15:07
 

Rahatsız edici durumlar bunlar.Her iki tarafı da yazılarından ya da görüşerek az çok tanıyoruz. Böyle kırgınlıklar yaratmak insanı üzüyor.

Kerim Korkut 
 10.08.2017 8:05
Cevap :
Ben başlatmıyorum, sadece gerekeni yapıyorum...  10.08.2017 15:04
 
 
Toplam blog
: 612
Toplam yorum
: 2068
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1160
Kayıt tarihi
: 03.12.07
 
 

Her kesimi anlama ve kabullenme bilincimle; her kişinin asgari yaşam şartlarına sahip olabildiği,..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster