Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Nisan '16

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
79
 

Milliyet editörlerine teşekkür ederim

Milliyet editörlerine teşekkür ederim
 

İnternetten Alıntıdır.


Merhabalar.

Milliyet editörlerinden ne rica ettimse, sağolsunlar beni kırmadılar ve bana hep yardımcı oldular. Bana yapmış oldukları yardımlarından dolayı Milliyet Blog'un sayın editörlerine çok teşekkür ederim.  Bu yazımı da ister yayınlasınlar, ister yayınlamasınlar, bu da artık onların bileceği bir iştir. 

Editörlük biraz özveri ve biraz da sabır isteyen bir iştir. Her iki olguyu bir arada tutmak ve yürütmek de biraz zor iştir hani. Blogcular tarafından yayınlanmak üzere gönderilen tüm yazıları ve görselleri denetimden geçirmekle birlikte kimilerinin yayaınlanmasına ve kimilerininin de reddedilmesine karar vermek de büyük bir sorumluluk gerektiren bir iştir. Cenab-ı Allah'dan sayın editörlerimize kolaylıklar ve sabırlar diliyorum. Bu yazıyı editörlerimize yağcılık olsun diye yazmadım. Samimi olmam gerekirse, gerçekten içimden geldiği için böyle bir teşekkür yazısını kaleme aldım. 

Ben zaten Milliyet Blog'un en az yazı üreten üyelerden biririsiyim. Bazen aylardır, hatta yıllardır uğramadığım bile oluyor. Paylaşacak önemli bir konu bulursam, o zaman oturup yazıyorum. Bazen de hazırladığım paylaşımlardan kurala uygun olmayanlar, onaylanmayarak bekletiliyor. Eğer ben yazımın yayınlanmasında ısrar edersem, işte o zaman editörler gerekçesi ile birlikte yazımı reddediyorlar. Ben de artık daha fazla ısrar etmiyor ve yazımı geri çekiyorum.

Bakalım Milliyet Blog'da daha ne kadar paylaşımlarda bulunabilirim, bunu zaman gösterecek. İlham gelir ve de Cenab-ı Allah "Yaz ya kulum" derse, ben de yazarım, aksi halde sadece paylaşılanları okuyup yorum yazmaya devam ederim.

Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun efendim, saygılarımla.  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba hocam, benim göz rahatsızlığım var bundan dolayı da sık gelemiyorum, inşallah bundan sonra az sürelerde de olsa gelip, bir veya iki yorum yazıp çıkmayı ilke edinmeyi düşünüyorum. Okumayı sevenler olarak buradayız, editörler hakkındaki yazınız harika olmuş. Sizin nezdinizde bende editörlerimize çok teşekkür ederim, benim de ilk dönemler az kahrımı çekmediler ;) Sağ olsunlar.. Aman, sizde sakın hasta olmayın, Allah cc önce cümleye sağlık versin ve sizi sık, sık okuyabileyim.. Selam ve saygılarımla hocam..

gülsen tunçkal 
 30.10.2016 14:34
Cevap :
Merhabalar Gülsen Tunçkal Hanımefendi, Hoş Geldiniz. Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Maalesef bu aralar ne yazabiliyor, ne de yazılanları okuyup yorum yazabiliyorum. Allah'a çok şükür sağlığım yerindedir. Ama benim dışımda çok hastalar ve hastalıklı konular var. Bunlar da beni ziyadesiyle üzüyor. Ne kadar yazmak ve okumak istesem de bir türlü yapamıyorum. Hani bir hadis var ya "komşusu aç iken, tok yatan bizden değildir" diye işte benimki bu hesap. Ülkede huzur yok, bizde de yok. Ölenle ölüyor, ağlayanla ağlıyoruz. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Selam ve dualarımla.   01.11.2016 22:27
 

Merhaba Recep Altun Bey, gerçekten öyle çoktandır sizi göremiyorduk...Yazılarınızı özlüyorduk.Ara vermenize gönlümüz razı olmuyor. Ama az yazın ve öz yazınız. MB'tan ayrılmamanızı dileriz..Ata Kemal Beyin dediklerine ben de katılıyorum. Sizi seviyor ve takdir ediyoruz. Ayrıca Milliyet Blog editörlerine ben de kendi açımdan teşekkür ediyorum. Burası akademik bir yüksek okul gibidir. Ben şahsen çok yararlandım. Onların işi gerçekten kolay değildir. Ama her yazı da rastgele gönderilmemelidir. . Bunlara dikkat edilmesi gerekir.Sayın editörlerimize ve emeği geçen tüm yazarlarımıza teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı,sevgilerimi gönderiyorum.

Abdülkadir Güler 
 16.05.2016 8:37
Cevap :
Merhabalar Abdulkadir Hocam, Hoş Geldiniz. Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Sayın hocam, ülkemin içinde bulunduğu durum ve şehit haberleri beni çok üzmektedir. Üzüldüğüm zaman ne blog ziyareti yapabiliyorum, ne de yazı paylaşabiliyorum. Elimden geldiğince buralarda olmaya gayret ediyorum. Ama ne kadar kalabilirim bilemiyorum. Selam ve dualarımla.  16.05.2016 19:49
 

Değerli Dostum! MB aynı çocuk gibidir. İlgi ve şefkat ister. Sık yazamasanız da diğer blogları okumalı, yorumlamalısınız. Yani yaşam emareleri göstermelisiniz. Hatırladığım kadarıyla sizin terk edişleriniz oldu. İsminizi kaç kez değiştirdiğinizi unuttum. Oysa MB'de süreklilik önemlidir. Bakın ben 7 yıldır aynı resim ve gerçek ismimle yazıyorum. MB yaşamımın merkezinde olmasa da önemli bir parçası. Sizi daha aktif görmek elbette beni mutlu eder. Selam ve sevgiyle.

Ata Kemal Şahin 
 21.04.2016 7:31
Cevap :
Merhabalar Atabey, Hoş Geldiniz. Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Hatırlatmalarınız ve önerileriniz ayrıca teşekkür ederim. Blog konusundaki hatalarımın ve tutarsızlıklarımın farkındayım. Sağlıklı bir şekilde devam edebilirsem edeceğim, devam edemezsem bırakacağım artık!.. Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.   21.04.2016 22:54
 

Sizin gibi değerli insanların buralarda olması gerekiyor.

Kerim Korkut 
 19.04.2016 18:59
Cevap :
Merhabalar Kerim Bey, Hoş Geldiniz. Ziyaretinize, beni onurlandıran ve de gururlandıran değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Sağolun, varolun. Hakkımda olumlu düşünmeniz beni gerçekten çok mutlu etmiştir. Teşekkür ederim. Burada olmaya gayret edeceğim. Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun efendim, saygılarımla.  20.04.2016 19:45
 
 
Toplam blog
: 112
Toplam yorum
: 474
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 474
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 

Lise mezunu, bir kamu kurumu emeklisiyim. Her konuda okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı seviyoru..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster