Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Şubat '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
564
 

Milliyetteki 30. randevum

Milliyetteki 30. randevum
 

İlk 1 ayımı geride bıraktım Milliyet'te. "Basında güven" logosunun altında ilk kez yazı yazdım. Bu ufak yaşımda bana yazarlığı öğretti Milliyet. Sırf rekalm yapmak ve kendini tanıtmak için blogda yazıyor ama inanın ben onlardan değilim. Sayısını biliyor musunuz benim gibi ufak yaşta Milliyet Blogda yazar olanların? Milliyet'in ana sayfasından dikkatimi çekti Milliyet Blog benim. Girdiğimde farklı bir dünyadaydım sanki.

Ülkemiz hakkında, hobilerim hakkında, fobilerim hakkında ne bildiysem yazılarıma aktarmaya çalıştım. Başarabildiysem ne mutlu bana. Kimi bloglarım hüzünlüydü yazarken ben bile ağladım, kimi bloglar ise güldürücüydü kahkahalara boğulurken yazdım. Sizin yorumlarınla neşe buldum ben. Neşeli ve keyifli bir şekilde sürdürmeseydim bu yazarlığı şu anda sizinle 30. blog hakkında nasıl konuşurduk?

Ve işte böyle. İnşallah sizlerde benim gibi 30. bloglarınızı yazma şerfine erişirsiniz. Ama sizler daha iyilerine layıksınız biliyorum. Ve kesinlikle şu anda 50. ya da 100. blogunuzu yazıyorsunuzdur. Eh ne diyeyim inşallah 50. blogumda görüşürüz. Her zamanki gibi:

SEVGİLERİMLE...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sizin gibi gençler sokakta averelik te yapabilir ama sen zamanını böyle güzel işlerde değerlendiriyorsun. Bir teşekkür de Milliyet'e. Sizin gibi birçok öğrenci yazıyor burda. Hepsini de küçümsemeden bünyesine katmış Milliyet. İyi yazmalar.

Eşit Ağırlık 
 03.03.2007 12:19
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 48
Toplam yorum
: 68
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 1940
Kayıt tarihi
: 24.10.06
 
 

Bursa'da ilköğretim öğrencisiyim. Spor yapmayı, teknolojik aletlerle oynamayı, hayatı keşfetmeyi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster