Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Şubat '09

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
306
 

Mim: Mimlenen mimlenene :)

Mim: Mimlenen mimlenene :)
 

Resmin blogla ilgsi yoktur. Güzel bir manzara olsundur.


Sevgili arkadaşlarım

Sevgili Silver035 ‘in mimlemesi sebebiyle bu blog yazılmıştır. (mutlak biline) :)

Mimlendiğimi görünce ‘amanin, abooo, tuhhh , anaaa gibi bir çok ünlem sırayla raksetti kafamda. Ben neden yazdığımı kendimde bilmiyom , açıklamasını nasıl yaparım. Allah seni Bahattin amcanın eline koymasın Silver, evdeki diğer personelin hışmına uğrayasın ‘ diyesim geldi. :)

MB ile alakam okumakla sınırlı aslında. Yazdığım denemeler ve şiirler bilgisayarımdaki word sayfalarının dışına çok nadir çıkmakta.


Kim ne kadar okumuş, beğenmişler mi v.s gibi huzursuz edici düşüncelerin, hayatta sadece huzur arayan ben için ağır gelebilir. Buda prozacla arkadaşlığımın iyice derinleşmesine doğru yol alabilir :)

Ben yazmak yerine, Sevgili Yakupay ‘ın felsefe yazılarını, Canım Dilek Ç.nin mizahın ötesine geçen anılarını, Gurbet yazarı Alev Meisel ‘in çarpıcı bloglarını zevkle okumakla yetiniyorum. ( şimdi bende mi mimledim laaa ) :)

Sevgili arkadaşım beni arayıp ‘ kız ben MB ye üye oldum. Orada yazıyorum, okuyorum ve yorum yapıyorum. Sende gel, ben pek sevdim deyince. MB, huzurlaaa sına kavuştu (fazla a ‘lar Silver035 ‘in eklemesidir)

Bilindiği üzere yazmanın kökeninde okumak var. Çok okuyan insan bir süre sonra ister istemez yazmaya başlıyor. Zamanla bağımlılık haline geliyor yazmak. Hatta yazmadığı zamanlar kaşıntı tutanlara bizzat şahit etmişliğim vardır.


Yazarlar ve öğretmenler bende ayrıca yer etmişlerdir. Saygılarım ve sevgilerim hep onlarladır.

Hele mahkemelerde , ‘yaz kızım’ diyerek yazmayı teşvik eden sayın yargıçlara hayranlığım had safhadadır.


Yazmanın cazibesine kapılıp bu yola baş koyanları ve tüm blogdaşlarımı sevgiyle selamlıyorum.

Yüreğin kanat çırptığı anlardan birindeyim
yağmur sonrası uzayan hüzünlerim
tomurcuklanmaya durdu ilk yazda
göç kaçıranda savrulan ada yapraklar hayalim
bir yaşım daha rüya olmadan
hazan başında

elaser

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

:)))Kafam dalgınken okudum demekse :))

silik 
 08.02.2009 19:59
Cevap :
:))) huzurla :)  09.02.2009 12:08
 

Elaser sonunda sende mimleycen birini...unutkanlıklaa mı ? kasıtlaa mı ? sobelemedin hiç kimseyi acep, meraklar içindeyim...

silik 
 08.02.2009 10:43
Cevap :
Silver okumadın mı mimlediklerimi :) Bi daha oku yazıyı ,üç arkadaşı mimledim laaa :) Huzurlaaa :)  08.02.2009 17:13
 

Valla, ben de mimlendiğimi duyunca, aynı senin gibi tepki verdim:) Sana bir sır vereyim mi? Veriyorum:) Üç tane yazın var. İlkini okuduktan sonra, nedense sevdim seni:) İkinci yazın habercime geldiğinde, yine neden bilmiyorum, çok sevindim:) Ses çıkmayınca, neden yazmıyorsun diye sordum. Sanki seni okumak zevk verecek gibi hissediyordum. Bekle bekle nereye kadar:) Bugün habercimde görünce, şaşırdım. Bir o kadar da sevindim. Yine nedenini bilmiyorum. Hemen açtım, okudum. Sana daha çok yaz demeyeceğim. Tek söyleyebileceğim, eğer buradaysan, yazmaman, bana haksızlık olmuyor mu?:)) Hakaretler, küfürler yerine seni okumak, çok güzel olur, benim için. Madem yazdığın şiirler var, yayınla de, olsun bitsin. Çok karıştım, kusuruma bakma artık. Sevgiler.

SINIR 
 07.02.2009 1:06
Cevap :
Ne demek karışmak canım blogdaşım :) elbette karışcan, ne kadar karışılırsa o kadar mutlu olurum :) Karar verdim bundan sonra yazdıkalrımı yayınlama düşüncesini daha çok düşünücem :) Çok teşekkür ederim. Sevgiler ve huzurlaaa :)  08.02.2009 17:15
 

Öncelikle, yazılarımı beğenerek okudğunuzu okuyunca inanın çok mutlu oldum. Daha 100 tane bile blog yazmadım ama sanal da çok iyi dostluklar edindim. Hepsini önemsiyorum ve yorumları ve mesajları benim için çok değerli. Hepsinin yüreği güzel. Şu an sebahat Akkiraz Değme değme felek türküsünü söylüyor. Duygularım dorukta. Yürek dolusu sevgilerimle. Lütfen siz de daha sık yazarsanız mutlu olurum.

Yapukay 
 06.02.2009 13:21
Cevap :
Teşekkür ederim sayın Yakupay, yorum yazmada çok başarılı olmasamda bir çok arkadaşımı sizin gibi zevkle okuyorum. hergün mailime bakıp blog habercilerini görünce sevindirik oluyorum. Sevgi saygı bizdende daim olsun. Huzurla  08.02.2009 17:17
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 29
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 878
Kayıt tarihi
: 14.11.08
 
 

Beni hangi kelimeler anlatır diye düşündüm... Önce hayattaki şanssızlıklarım geldi aklıma... Peşpeşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster