Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ağustos '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
700
 

Misafirimiz olun!

Misafirimiz olun!
 

www.balıksevdası.com


Sevgili arkadaşlar özellikle İstanbul ve yakın civarlarda oturanlar veya iş için İstanbul’a gelmiş olanlar; gelin bu hafta sonu değişik bir şey yapın! Örneğin CNR de ki, Balıkçılık, Denizcilik, Su Ürünleri ve Ekipmanları Fuarı 2008’e “Balık sevdası” misafiri olarak katılın. Hatta, hemen üye olup bu paylaşımın bir ferdi olun. 07.08.2008 tarihinde başlayan fuar, 10.08.2008 akşamına kadar sürecektir.

Bir yıl içersinde balık sevdasındaki üye sayımız yaklaşık olarak altı bin civarı! Amatör balıkçılık ve sosyal aktiviteleri ile balık sevdası ekol olmaya ve süratle büyümeye devam etmektedir.

Bizim fuara katılış amacımız tamamı ile bu işe gönül vermiş arkadaşlarımızı bilinçlendirmek. Yasaların izin verdiği sirküler dahilinde kontrollü avcılığımızı sürdürmektir.

Aynı zamanda fuara katılan bir çok firma sahipleri ile bu işe gönül vermiş arkadaşlarımızın karşılıklı istişare ve diyalogları bu piyasanın önemini ve ciddiyetliğini vurgulamaktadır.

Böyle geniş çaplı bir yelpazenin altında olmak istemez misiniz?

Burada oldukça eğlenceli ve gönüllü işler yapılmaktadır. Yakın gelecekte balık sevdasının sanaldan gerçeğe dönüşerek kuvvetli bir “Sivil toplum kuruluşu” olduğuna şahit olacaksınız! Daha şimdiden bunun farkına varabilir ve bu sevdanın içinde kendinize bir yer bulabilirsiniz!

Memleketimizden ve hatta dünyanın bir çok ülkesinden “balık sevdasına kayıtlı arkadaşlarımız var. Bu gün kayıt olan bir arkadaşımız daha ilk buluşmasında kendisinin bu sevdanın bir parçası olduğuna inanıyor ve hiçbir yabancılık çekmiyor.

Burada insanları birbirine düşürecek, can sıkıcı siyaset ile futbol fanatizmi konuşulmamakta, sadece arkadaşlarımızın beklediği özlediği mutlu havadislerin konuşulduğu, insanların birbirlerine sevgi saygı gösterdiği ve hasretle sarıldıkları yer olarak tanımlanmaktadır.

Aramızda hiç balık tutamayanların olduğu gibi, devasa boyutlarda balık tutan ustalarımız bulunmaktadır. Tecrübeli ağabeylerimizin ve kardeşlerimizin bilgi birikimlerinden faydalanmak isteyenler hiç vakit kaybetmeden “balık sevdasını” ziyaret etsin.

Balığı tutmak kadar, incitmeden geri salmakta balık sevdasının karakterine yapısına yakışan özelliğidir. Önce buyurun gelin, sonra bu güzel topluluktan ayrılmanın kolay olmadığını görün!

Hemen her gün fırsat bulduğum saatlerde orada olmaya gayret göstereceğim özellikle 10 ağustos Pazar günü eşim ile birlikte kısmet olursa orada olacağız. Milliyet bloktan gelecek arkadaşlarımız “Balık Sevdası”ndan olduklarını söylediklerinde giriş ücreti ödemeyeceklerdir!

Gelin neşemize ortak olun.

http://www.baliksevdasi.com/balik/genel-konular/7169-cnr-fuari-canli-yayin/

Online davetiye için buradan yararlanabilirsiniz. Eğer ulaşamıyorsanız verdiğim linkin içinden adminlerin telefonuna ulaşabilir ve rahatlıkla ücret ödemeden fuara katılabilirsiniz.
http://www.balikcilikdenizcilikfuari.com/#

M. Talip Girgin
Tüm yazdıklarım!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

hafta sonu İstanbul dışındaydım. Yoksa CNR'a gelip karşınıza dikilecek ve "merhaba ben özgür martı" diye size sürpriz yapacaktım. Ama "balık sevdası" na üye oldum merak etmeyin. Bende bu aralar güzel istavrit tutuyorum. İpekle Zargana'da aldım birkaç tane. Lüfer yakında atlar ama yunus var açıklarda hayvan suya giremiyor henüz. İyi lüfer tutarım zarganayla haberiniz ola. Sevgiler, saygılar...

MARTILAR ÖZGÜRDÜR 
 12.08.2008 3:14
Cevap :
Efendim çok güzel olurdu elbet. Fakat balık sevdasına üye olmanızda çok güzel. Bir tanışma yazısı yazarsanız ve bana yazdığınıza dair mesaj atarsanız çok sevinirim. Mutlaka arkadaşlarımızda size “hoş geldiniz” demek isteyeceklerdir. Ayrıca balık tuttuğunuza çok sevindim sizin bize anlatacak çok güzel hikâyeleriniz vardır mutlaka. Sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla…  12.08.2008 22:23
 

MESAJ ALINMIŞTIR..İNŞALLAH PROGRAMIMDA BİR AKSAKLIK OLMAZ İSE GELMEYİ ÇOK ÇOK ARZU EDERİM..! (Bu hafta sonu oğlumla bir program yapacaktık,tabii ona tabii olacağım herhalde) SİZDE ORADA OLACAKMISIMIZ..? SİZE İYİ GÜNLER DİLER,SEVGİ ve SELAMLARIMI SUNARIM..! NECİP KÖNİ - İSTANBUL/ TR

Necip Köni - Adana / TR 
 09.08.2008 8:52
Cevap :
Efendim mesajımın doğru yerlere ulaşacağını biliyordum zaten :)) Ben bugün oğlum Gökmen ile (9 yaşında) öğleden sonra fuardayım. Pazar günü ise Allah kısmet ederse ailece oradayız. Fırsat bulur gelirseniz çok sevinirim. Yinede sevgili oğlunuzun programını uyun derim. Anlaşılan o ki seyrek görüşüyorsunuz aile kutsaldır ve her şeyden önce gelir size de bol neşeli günler temenni ediyorum. Kalpler bir olsun efendim... Selam, sevgi ve saygılarımla.  09.08.2008 14:03
 

Ne güzel bir yazı ya; ne dedikodu var, ne çekiştirme var, ne de kokuşmuş siyaset var. İnsanın içini aydınlatıyor, pozitif elektrik veriyor. Hele fotoğraflar bir harıka. Aranıza katılmayı çok isterdim ama şu an musait değilim. İnşallah daha sonra. Selamlar, sevgiler.

Hasan Basri Özgen 
 08.08.2008 21:36
Cevap :
Çok teşekkür ederim ağabey, her zaman bekleriz. Bu sevda bambaşka bir şey müthiş alışkanlık yaptırıyor aa birde burada herkesin gömleği aynı işin özünde gerçekten samimiyet var. Bir sonraki organizasyonlarımızda aramızda olmanızdan onur duyarız. Selam ve saygılarımla... Not: Hemen üyemiz olabilirsiniz...  08.08.2008 23:36
 

Bu sene Foça'da ki Denizcilik Festivaline katılmayı düşünüyordum. Bu fuar da güzel bir etkinlik olacaktır.

Özgün Kaplama 
 08.08.2008 13:05
Cevap :
Haklısın Özgün kardeş; bu tür sosyal aktivitelerin faydalarını her halükarda görmekteyiz özellikle Pazar günü gelirseniz stantta görüşürüz. Bu tür fuarlarda veya "balık sevdasının" düzenlediği gibi katılıma göre tekne kiralayıp boğazda balık ızgara vs etkinlikler ile tanışma merasimi de yapabiliriz. İsteyen balıkta tutar. Hem ekonomik, hem mükemmel manzara eşliğinde eğlenceler düzenleyebiliriz. Selamlar...  08.08.2008 18:19
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 438
Toplam yorum
: 1049
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 813
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster