Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Haziran '10

 
Kategori
Kent Yaşamı
Okunma Sayısı
1148
 

MODER'den, vali Güzeloğlu'na ziyaret...

MODER'den, vali Güzeloğlu'na ziyaret...
 

MODERBaşkanı Hüseyin Kış ve Yöneticiler,Mersin Valisi Güzeloğlu'na hoşgeldiniz dediler.


Kısa adı MODER olan Mersin Otomobil Yetkili Satıcıları Derneği, Samsun’dan Mersin’e atanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Hüseyin Kış, Başkan Yardımcısı Seyit Serdar Akyurt, Genel Sekreter Abdurrahman Çokgünlü, Sayman Şahin Kabadayı, Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Uğur, Ergin A.Ş Genel Müdürü Ömer Faruk Doğan, Bilen Otomotiv Genel Müdürü Ercan Memiş ve OPAT Otomotiv’den Veli Doğan’ın hazır bulunduğu nezaket ziyaretinde konuşan Başkan Kış, ’Mersin’de bulunan otomotiv yetkili satıcılarının bir arada olduğu, 19 üyemiz ile yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayan bir kuruluşuz’ dedi.

Vali Güzeloğlu’na MODER’i kısaca tanıttıktan sonra kentle ilgili fikir alışverişinde bulunan Başkan Hüseyin Kış ve yöneticiler, özellikle nükleer enerji santrali ile ilgili neler yapılması gerektiği hususunda bilgi aldı. MODER olarak önümüzdeki günlerde bir sosyal sorumluluk projesi geliştirdiklerinin altını çizen Başkan Kış, ‘Bu projenin hemen yanına sadece yetkili satıcıların ikinci el satışlarının yapılacağı bir site oluşturacağız. Bu ikinci el satış sitesinde müşterilere araçların tüm özelliklerini sıralayarak güvenilir satışlar yapılmasını sağlayacağız’ dedi. Ziyaret daha sonra sona erdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 775
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 815
Kayıt tarihi
: 20.06.08
 
 

1958 doğumluyum. Uzun yıllardır Mersin'de Gazeteci-Yazar olarak görev yapmaktayım. 1999 seçimleri..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster