Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Parasız yatılı Darüşşafaka Özel Lisesi'nde iki yılı hazırlık sınıfı olmak üzere yedi buçuk yıl okudum. Son yarı dönemi Paşabahçe Ferit İnal Lisesi'nde tamamlayarak lise mezunu oldum. İyi İngilizce bilirim. Para için çalışmaktan emekliyim. 1953 doğumlu, evli ve iki çocuk babasıyım. İlgi alanlarım: Edebiyat, fotoğraf çekimi,..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
"Bir Zulme Engel Olamıyorsanız Onu Herkese Duyurun!" Çocuklara Dokunmayın Efendiler!!!

Melekler ağlatmasın. Her çiçek birbirine benzemeyecek kadar kusurluydu; ve her çiçek birbirini incitmeyecek kadar masumdu... Çiçeğin masumiyetinden utanıp biraz insan olalım. Çocuklarını şiddetten ve cinsel sömürüden koruyamayan bir toplum vicdanına lanet olsun. Bu iş öyle kestirmeden "idam" diyerek çözülmez. İdam çare olaydı cinayetleri önlerdi. Kendini bilmez sapıklar için ceza elbette olacaktır. Fakat bir yandan yaşam huzurunun temeli geçim kaygısını giderirken şiddet bilincini sıfırlayıcı bir eğitimden geçmemiz gerekiyor. Tüketim medyası da buna göre uyarlanmalıdır. Örneğin oyuncak silahlar toplanmalıdır. Cinsel sapıklar ya hadım edilmeli ya ömür boyu ağır hapse atılmalıdır.

19 Şubat 2018 17:41
Şiirin Güzel Annesi

Şu Türkiye aşkından ne güzel şiir yapmışsınız! Şiirin anası Anadolu'nun sütü helal olsun.

19 Şubat 2018 14:00
Fatih Projesi Rafa mı Kalkıyor?

FATİH devam ettirilmelidir. Bu zaten hemen öğrenciye tablet veya bilgisayar vermekle olacak iş değil. Entegre bir eğitmenlik sistemi. Öğrenci kadar okulun teknolojik alt yapısı ve öğretmenin de hazır edilmesi gerekiyor. Maliyet bence sorun değil. Zorunlu eğitim boyunca her yıl basılan kitap maliyetine yakın olacağı kanısındayım.

19 Şubat 2018 13:50
 
Toplam blog
: 653
Toplam yorum
: 2772
Toplam mesaj
: 236
Ort. okunma sayısı
: 763
Kayıt tarihi
: 04.08.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster