Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Mukaddesçe konuşan satırlar

http://blog.milliyet.com.tr/blog.mukaddes

Doğuştan bedensel engelli olup, Kamu sektöründe çalışmakta iken malulen emekliye ayrıldım. Baktığımız kadarını gördüğümüz hayata, yazmak suretiyle güzel tarafıyla başladım. Yaşayarak yazmayı öğrendim sonrada yazdıklarım gibi yaşamayı. Bloğum ve Milliyet Blog'da düşüncelerimi rahatlıkla ifade etsem de edebiyat dergilerinde ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kitap İçin Savaşmak

Şiir kitapları bulmakta neden güçlük çekiyoruz kısmını ben de anlamıyorum. Bu alanda büyük bir boşluk var ve o boşluk her geçen gün büyüyor. Emek kutsal olsa da ticaretle, duygu durumunun dengelenmesi gerekir ki kimsenin zengin olmak amacıyla şiir yazdığını sanmıyorum. Ancak kişinin dünyasını zenginleştirdiği gün gibi aşikar. Haklı gerekçelerinizin değerlendirilmesi dileklerimle, kitap tanıtımınız da kolaylıklar dilerim. Sevgi ve selamlarımla.

28 Ekim 2018 21:55
Gel

Can dost, insandan giden parça ne denli cansa o kadar kanatıyor içini, lakin kalanlar da aynı hissiyatı taşıyıp destek arıyor. Yaşam deryasında zamansız esen rüzgara karşın, devamlı tutuna bilmen ve tutunabilmemiz dileklerimle, sevgi ve selamlar.

28 Ekim 2018 21:25
Dönüş

Geri döneceğinden emindim sevgili dost. Yolun açık, umutların daim olsun. Selam ve sevgilerimle...

07 Ekim 2018 12:54
 
Toplam blog
: 117
Toplam yorum
: 914
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1083
Kayıt tarihi
: 31.01.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster