Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Mukaddesçe konuşan satırlar

http://blog.milliyet.com.tr/blog.mukaddes

Doğuştan bedensel engelli olup, işletme fakültesi mezunuyum. Kamu sektöründe çalışmakta iken malulen emekliye ayrıldım. Hayat tüm gerçekliğiyle akıp giderken masalların yaşama katkılarının göz ardı edilmemesi kanaatindeyim. Baktığımız kadarını gördüğümüz hayata, yazmak suretiyle güzel tarafıyla başladım. Yaşayarak yazmayı ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Hoş Gelmişsin Sonbahar

Recep Bey, yorumunuzu güncellemek isterken yanlışlıkla sildim. Bu durumdan dolayı özür dilerim. Yorumunuzu okumuştum, dediklerinize aynen katılıyorum. Haklısınız, bu devirde organik tohum bulmakta sıkıntılı. İlginiz ve katkınız için teşekkür ederim. Güzel bir gün dileklerimle saygı ve selamlar...

04 Ekim 2019 08:39
Kitap İçin Savaşmak

Şiir kitapları bulmakta neden güçlük çekiyoruz kısmını ben de anlamıyorum. Bu alanda büyük bir boşluk var ve o boşluk her geçen gün büyüyor. Emek kutsal olsa da ticaretle, duygu durumunun dengelenmesi gerekir ki kimsenin zengin olmak amacıyla şiir yazdığını sanmıyorum. Ancak kişinin dünyasını zenginleştirdiği gün gibi aşikar. Haklı gerekçelerinizin değerlendirilmesi dileklerimle, kitap tanıtımınız da kolaylıklar dilerim. Sevgi ve selamlarımla.

28 Ekim 2018 21:55
Gel

Can dost, insandan giden parça ne denli cansa o kadar kanatıyor içini, lakin kalanlar da aynı hissiyatı taşıyıp destek arıyor. Yaşam deryasında zamansız esen rüzgara karşın, devamlı tutuna bilmen ve tutunabilmemiz dileklerimle, sevgi ve selamlar.

28 Ekim 2018 21:25
 
Toplam blog
: 127
Toplam yorum
: 915
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 990
Kayıt tarihi
: 31.01.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster