Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Mukaddesçe konuşan satırlar

http://blog.milliyet.com.tr/blog.mukaddes

İşletme Fakültesi mezunuyum. Kamu sektöründe çalışmakta iken malulen emekliye ayrıldım. Kitap okumaktan, efsanelerle buluşmak amacıyla yeni şehirler görmekten keyif alırım. Hayat gerçeklerden ibaret olsa da masalların da yaşama katkılarının göz ardı edilmemesi kanaatindeyim. Baktığımız kadarını gördüğümüz hayata güzel tara..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Soru-yorum

Merhaba. Yorumunuzun ardından şiirinizi gördüm. Doğaçlama yazılara rast gelirim diye blog habercisini kullanmıyorum. Umarım daha sık yazılarınızı okuruz. Kaleminizdeki duyarlılık, şiirinize de yansımış. Fotoğraftaki güzel kadın günümüzün özeti mi acaba? Hiçlik ve boşluğun yerini kof güzellik alıyor yavaş yavaş. Herkes mutsuz mu bilmiyorum ama çoğumuz yaşadığımız şeylerin adını koyamıyoruz. İnsanın kendinden haberi olmayınca daha da umursamaz oluyor, boş veriyor. Siz sordunuz ben de içimden geldiğince yorumluyorum. Birçok şeyden bihaber yaşıyoruz. Bu iyi mi? İyi, bence! Zihnimiz fazla yorulmuyor, bedenimiz yıpranmıyor, başkalarının acı ve sıkıntıları bize tasa olmuyor, sanal alemde, sanal dostlarımız var, taziye mesajlarını, ruhsal durumlarımızı aktarabileceğimiz sosyal ağlarımız var. Daha ne olsun ki! Nereden bakıyorsan, oradasın sevgili yazarım. Baktığınız yer neresi bilmiyorum ama çoğu zaman aynı yerden bakıyoruz yaşama. Kalın sağlıcakla, sevgi ve selamlarımla.

11 Ağustos 2017 15:01
...Erdal CEYHAN...

Boşluğa nalan. Şiirlerle veda etmek en iyisi. Allah rahmet eylesin.

11 Ağustos 2017 14:13
Bir Yıldız Kaydı

Sayfaya girdiğimde tesadüfen gördüm yazınızı. Erdal Öğretmenin fotoğrafını ve sizin başlığınızı gördüğümde umarım kötü bir şey olmamıştır, dedim. Arada sırada giriyorum bu aralar siteye. Çok üzüldüm. Çoğumuz birbirimizi yazılarımızdan tanıyoruz ne yazık ki. Yazınızdaki dostane çağrışımlar ve vefa yüklü satırlar için teşekkür ederim. Allah rahmet eylesin, mekânı Cennet olsun. Tüm sevdiklerine ve ailesine sizin vasıtanızla sabır dilerim. Saygı ve selamlarımla...

11 Ağustos 2017 13:45
 
Toplam blog
: 346
Toplam yorum
: 861
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 434
Kayıt tarihi
: 31.01.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster