Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Ekim '10

 
Kategori
Müzik
Okunma Sayısı
1202
 

Mustafa Sandal 2010 konser turnesi ardından...

Mustafa Sandal 2010 konser turnesi ardından...
 

Mustafa Sandal 2010 konserleri


Mustafa Sandal, Bursa ve Didim konserlerinin ardından Muhabbet Kart sponsorluğunda 14 Temmuz Kahramanmaraş konseri ile 2010 yaz turnesine start vermişti. 07.10.2010 tarihindeki Mardin Konseri ile birlikte ise 2010 Muhabbet Kart Konser Turnesi sona erdi.

Mustafa Sandal Mayıs ve Haziran aylarında baş rol oynadığı New York'ta Beş Minare filmi çekimlerinde olduğu için bu yıl Muhabbet Kart Konserlerine Temmuz ayında başlamak zorunda kalmıştı.

14 Temmuz'da Kahramanmaraş ile başlayan ve toplam 18 ilde konser veren Mustafa Sandal; Malatya, Adana, Mersin, Aksaray, Nevşehir, Kırıkkale, Afyon, Samsun, Sinop, Kastamonu, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Şanlıurfa, Hatay, Van ve son olarak 7 Ekim'de Mardin'de hayranlarıyla buluştu.

İlk açıklanan konser takviminde yer almasına rağmen Eskişehir konseri iptal olurken yerine Hatay konseri eklendi. Ayrıca Şanlıurfa, Van ve Mardin konserlerinin tarihleri değiştirildi.

Mustafa Sandal konserlerini İndir şarkısı ile başlayıp Ateş Et ve Unut şarkısıyla bitirdi. Şarkı aralarında espirili yaklaşımlarıyla izleyenlerini güldüren Musti; Gönlünü Gün Edeni şarkısını söylemeden önce bayanlara takıldı. ''Siz bayanlar ormana doğru dalıyorsunuz. Düşüyorsunuz bir arslanın kaplanın peşine. İyide iz sürüyosunuz. Çünkü istediğiniz aslan ve kaplan. Sonunda o aslanı veya kaplanı buluyorsunuz. Sonra onu eve getirip mini minnacık bir kedi yapmak istiyorsunuz.'' Gel Aşkım şarkısını söylemeden önce de bayanlara takılmaya devam eden Musti ''Siz bayanlar ilk önce erkeğinize gel aşkım gel diyorsunuz. Sonrada gel pisi pisiye dönüyor olay.'' dedi. Geçmiş Olsun şarkısını söylemeden önce kendisi de ünlü şarkıcı Emina Türkcan ile evli olan Musti; bu kez kendisinide katarak evlilere yükleniyor. '' Aranızda evli olanları göreyim. Şimdi bizim şarkımızı söylüyorum. Hadi bize geçmiş olsun'' Musti konserlerinde ayrıca; Demo, Pazara Kadar, Araba, Suç Bende, Kavrulduk, Adı İntikamdı, Aya Benzer, İsyankar şarkılarını da seslendirdi.

Ayrıca Musti; gittiği illerin çoğunda konser takviminde o ilin olmadığını ve kendi ricası ile takvime alındığını söylemesi dikkat çekti.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 138
Toplam yorum
: 59
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 10416
Kayıt tarihi
: 03.06.10
 
 

Müzik dinlemek (Türkçe Pop) ve futbol maçı (özellikle Beşiktaş maçları) izlemekten hoşlanıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster