Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Eylül '08

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
492
 

Ne yapmalıyım ?

Ne yapmalıyım ?
 

Yüzün yok, sesinde.. Ama çok gerçeksin ve buda beni korkutuyor. Seni kontrol edemeden yaşamak cevabı belirsiz yüzlerce soruyu sıralıyor ardı ardına.. Şaşıp kalıyorum ve sadece bakıyorum. Ne oluyor bana?

Hayatını başkasının ellerine bırakmayan, kontrol edemediği olayların içinde yer almayan ben, şimdi hangi denize döküleceği belli olmayan deli bir ırmak gibi akıyorum.. Bir yanım "ak akabildiğince, özgürce" diyor coşkumu arttırıyor... Böyle düşününce yüreğime martılar konuyor, sonsuz maviliklerin krallar martılar.. Nasıl da özlüyorum seni. Özlemek epeydir unuttuğum duygulardandı. Sahi negüzelmiş hasret çekmek.. Soguk iklimlere doğan kutup güneşi gibi yüreğimde buz tutmuş o tatlı heyecanı yeniden harekete geçiriyorsun. Sanki hep vardın, oralardaydın ama, ortaya cıkış zamanını bekliyordun... Sana dokunabilme ihtimalini düşünmek bile, bu umudu beslemek bile damarlarımdaki kanın daha hızlı akmasına neden oluyor. Bir de dokunsam.. Bu heyecana dayanabilir mi kalbim?

Aklıma düstüğün an diyeceğim ama aklımda olmadığın an yok. Yani her saniye seninleyim. Hiç beklemediğim an da yıldırım gibi düstün sen hayatıma. Bana rastlayacağından çoktan umudumu kestiğim hayatın iyi süprizlerindensin. Hatta en iyisi, en hoşu... Neredeydin? Bunca yıldır nasıl sakladın kendini? Şans mı yoksa şanssızlık mı yaşadığım? Öyle ya da böyle buldum seni şanslıyım ama bu şansın bana şanssızlık olarak geri dönme ihtimali de var.

Şimdi bunları düşünmenin zamanı değil. Yaşamak istediğim herşeyi kendi tercihimle yaşadım ben. Korkmadan.. Sonunu önceden görmüş olsam bile yaşamak istediysem eğer, gözümü kırpmadan attım ateşe kendimi. Tek bir an bile yaşanacak olsa, sadece o an icin hayatımı ki her şeyi değiştirebilme gücünü her zaman buldum kendimde...

Biliyorum şimdi de ole olcak. Ne kadar korumak istesem de kendimi, yürüyeceğim, sonu belirsiz karanlıkların üzerine. Hep yüreğim aydınlattı beni. Şimdi de öyle olucak. Kaçmak yakışmaz bana. AMA DUR ORADA.. Adım atmasan da bana doğru, bir an yürüdükçe sana, değistirme yerini. Kaçarsan ne diyebilirim ki.. Gidene hiç kal demedim. Gidersen kendi şansını da alıp götüreceksin beraberinde ve o şansın ne olduğunu asla bilmeyeceksin... bir soru kemiricek beynini...
''YA GiTMESEYDiM''


ALINTI = " O "


Evet bana bu yazıyı zamanında "o" göndermişti.. Nekadar güzel bi yazı.. Ve ben bu yazı ile çoğu şeyi göze aldım.. Bir aşk için yapabileceğim herşeyi yaptım en deli, en komik, en romantik herşeyi.. Mesela bi akşam maltepeden kalkıp ataköye gittim, sadece bir soda için... Yani soda al demiştimde almayı unutmuş, aşk işte ataköyde soda arıyorum tabi bide arkadaşında olduğu için evide arıyorum ve yoğun uğraşlar sonucu amacımıza ulaştık. Kısa metraj film hazırlıkları mı desem bir sürü şey yaptım ama sonuç "O" arkadaş olarak bakmakta. 5 yıldan beri tanıyoruz birbirimizi ama sadece merhabamız vardı tabi geçtiğimiz haziran ayına kadar. Hani şu facebook denilen siteden başladık konuşmaya ve sonra msn derken bu hale geldim.. Yani benim aklımda böyle bir düşünce yoktu ama ne olduysa özer atik ver elini istanbul şarkısını dinledikten sonra oldu galiba tüm suçlu özer atik. Neyse sonuç olarak sadece arkadaşız dedi ve olan bir kaç olay yüzünden artık konuşmak istemiyorum dedi ve konuşmuyoruz. Yani konuşuyoruzda konuşmuyoruz diyelim... Ne yapmam gerektiğini de bilemiyorum.

Yolunu kaybedip dünyaya düşmüş bir meleksin bana beni sevme diyorsun yok böyle birşey !!!

Vazgeçerim sanıyorsan kendini kandırıyorsun vazgeçilir mi senden yok böyle birşey...

Bunu mu demeliyim yoksa ne yapmalıyım.. Bana bu konuda yardım edebilen biri varsa çok sevinirim.. Bu yazıyı neden yazdım bende bilmiyorum ama galiba çok doluyum bundan dolayı böyle bir şey yaptım..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 314
Kayıt tarihi
: 29.08.08
 
 

İstanbul'da oturuyorum... Üniversite öğrencisiyim aynı zamanda basketbolcuyum... Adam Sandler hayr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster