Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Temmuz '10

 
Kategori
Beslenme / Diyet
Okunma Sayısı
1221
 

Ne yesem yarıyor.

Televizyon karşısında ya da sinema salonunda bir şeyler atıştırmaktan kaçınıyor olabilirsiniz. Gazlı içecekleri defterden silmiş, sadece saf su içiyor olabilirsiniz. Sandviçinizdeki mayonezi hardalla değiştirip kollesterolünüze dikkat ediyor olablirsiniz. Son 5 senedir bütün kızartma ve ızgara yemekleri buğulama, haşlama, buharda pişirme methodları ile hazırlıyor olabilirsiniz. Fakat, aldığınız bütün sağlıklı önlemlerine rağmen tükettiğiniz bir gıdaya duyarlı olabilirsiniz. Örneğin her hafta tükettiğiniz brokoli, duyarlı olan bazı insanlarda yıllarca süren kilo sorunlarının sebebi olabilir. Gene aynı şekilde herkes tarafından ödem sökmeye yaradığı bilinen maydanoz bazı insanlarda tam tersine ödem yapabilir. Gıdalara verilen cevaplar kişiseldir ve genetik olarak belirlenir. Günümüzde tükettiğimiz gıdaların çoğuna verilen kişisel cevabı kandan alınan bir örnekle teşhis etmek mümkündür. Gıda duyarlılığını (Food Intolerance) test etmek mümkün. ImuPro size tükettiğiniz 271 ayrı gıdanın karşı kişisel duyarlılığınızı belirleyen bir testir. ImuPro size hangi gıdaya ne ölçüde duyarlı olduğunuzu söyleyerek bu gıdalardan uzak kalmanızı mümkün kılar ve daha kaliteli bir yaşam için bir fırsat sunar. ImuPro 300 Gıda Tolerans Testi ile duyarlı olduğunuz besinlerinizi öğrenebilir, böylece istediğiniz kiloya inebilir, kronikleşen diyare ya da barsak sorunlarınıza kesin çözüm bulabilir, şikâyetlerinizden % 90 oranında kurtulabilirsiniz.

Bir kere yaptıracağınız ImuPro testi size dokunan gıdalardan uzak durmanızı sağlayarak hayatınızın geri kalanını daha sağlıklı ve kaliteli sürdürmenizi sağlayabilir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

bu testin 700 tl ye malolduğunu duydum doğrumu..özel sağlık sigortası bunu karşılar mı?adanada bunu yaptırabilimiyim?

daldabir 
 06.07.2010 1:23
Cevap :
Merhaba, 90-212-224-42-36 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. " http://www.imupro.com.tr/contact" benim söyleyeceğim bu testin 3 versiyonu olduğu ve fiyatın ona göre belirlendiği. Kan örneğini Istanbul'a göndererek yaptırmanız mümkün olabilir.  06.07.2010 12:32
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 19
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 488
Kayıt tarihi
: 26.05.10
 
 

Diyetisyen akademisyen..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster