Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Mayıs '09

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
516
 

Ne zaman seni düşünsem...

Ne zaman seni düşünsem...
 

Evet sevgili. Ayrılalı 1 ay oldu. Herkesin yakında unutursun, geçer, sana yaptıklarını unutma dediği günler başlayalı 1 ay oldu. Herkese bitti, geçti, unuttum demeyi alışkanlık edineli 1 ay oldu. Senden bana haber getirecek kişilerden uzaklaşmaya çalışalı 1 ay oldu. Ama dil söylese de gönül anlamıyor. Geçmiyor sevgili geçmiyor. Nereye baksam, kimle konuşsam, ne düşünsem hepsi sen... Çekip gitmek istiyorum, ama aklındakileri hafızasındakileri geride bırakamıyorki insan. Ne tuhaf şimdi yaşadığımız onca kötü olayı düşünüp senden uzak durmaya çalışıyorum, ama hiçbiri aklıma gelmiyor.

Seninle ilgili haber almak istemesemde yeni sevgilinle ne kadar mutlu olduğun haberleri geliyor. Onu çalışması için yurtdışına nasıl yolcu ettiğini, o giderken nasıl ağladığını, ona nasıl sarıldığını, o arayacak diye ofisinden dışarı çıkmadığını, daha neler neler duyuyorum... İnsanlar birilerinin acılarını tazelemek için çok acımasız davranabiliyorlar. Yeter anlatmayın bana onu dedikçe her gün seninle ilgili daha fazla şey duyuyorum. Senin için ne kadar değersiz olduğumu anlıyorum ve içim acıyor sevgili. Durduk yerde gözümden yaşlar geliyor engel olamıyorum.

Seninle gittiğim hiçbir yere gidemedim tekrar. Sinemaya gitmeyi ne çok sevdiğimi bilirsin, her hafta sinemaya giderdik birlikte, şimdi yakınından geçemiyorum. Karşılaşabileceğimiz sokaklardan caddelerden geçmiyorum.
Sana hiç beddua etmedim sevgili. Oysa senin bu derece mutlu olduğunu, bu derece birilerini sevdiğini ve beklediğini duyduğumda sana beddualar etmek istiyorum...

Merak ediyorum acaba ona dürüst oldun mu? Ona seninle ilgili bilmesi gerekenleri söyledin mi? Benim kalbimi kırdın, canımı çok yaktın. Başkasının da canını yakma, kalbini kırma istiyorum... Sana söyleyecek o kadar çok şey biriktirdimki içimde, ama susuyorum sevgili. Bugünde susmayı becerdim, yarına garantim yok bilesin...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Unutmak için sebebin varsa sanslısın. Dönüp baktığında bir tane bile nefret edecek sebebin varsa yine sanşlısın yeterki o sebepleri kullanmasını bil... Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasırdır, ya canın acıya acıya adım atacaksın, yada canını acıta acıta söküp atacaksın. her iki yolda da tek bir gerçek olacak; CANIN ÇOK AMA ÇOK ACIYACAK...(bu gerçeği kimse değiştiremez ama zaman dilerim zamanı kendi lehinize çevirir ve alnınızın akıyla çıkarsınız bu mücadeleden..)

Büşra.. 
 25.05.2010 4:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 821
Kayıt tarihi
: 19.10.08
 
 

77 yılında Adana' da doğdum. Üniversite, lise, ortaokul ve ilkokulu Adana' da okudum. Şimdi de Adana..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster