Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Mayıs '18

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
248
 

Neden Yapıyorsun?

Neden Yapıyorsun?
 

Bu yazımın hashtagi #nedenyapıyorsun ?

 

Koca soyadı ?

Efendim biliyorsunuz iki düğün vardı geçtiğimiz hafta ;  Biri Alişan-Buse Tektaş diğeri ise İbrahim -Nurdan Büyükak bu iki düğünün aynı gün olmalarının dışında en büyük özelliği neydi ?

 

Aslında konu başlığında biraz ipucu vermiştim ama  detayına geçelim bu hanım kızlarımız nikah memuru evine bile gitmeden  sosyal  medyada soyadlarını değiştirdiler .

 

Daha düğün bitmeden mi ?

Bu soru aslında çok da yanlış sayılmaz evet evet , nikah defterini alır almaz daha düğün bitmeden hemen yapılan bir değişiklikten bahsediyorum. "Ne acelen var adamın tapusu sende" diyesi geliyor insanın ..  Bu konuda takdir ettiğim tek isim Şeyma Subası o kadar yıl beklemesine rağmen, üstelik onun süreci en zor süreçken o bile bu kadarını yapmadı .

 

Bu arada Alişan ve Buse'ye takılan altınlarda yılın konusu oldu. Çifte düğünde toplam üç kilo altın takılmış ve altınları hemen banka kasasına koymuşlar. Bence düğünlerde takılan altınlar direk gelinlerin olmalı diye düşünüyorum ...

 

Yaşasın gelin kardeşliği...

 

Mezarlıktaki gizemli kız bulundu ülkece oh dedik !!!

Haberi ilk defa internette gördüm  ve bende şok etkisi yaratmadı. Okuyunca da kızın psikolojisinin normal olmadığını anlıyorsun. Kaldı ki kız çok normal de olsa  istediği saatte mezar ziyareti yapabilir kime ne!  Olayı niye belgesele bağlayıp, mezarlığa  kamera yerleştirip her gece bir dünya insanın orda beklemesi,  kızı görünce üstüne doğru koşmaları, olayın belgesellik tarafı buydu ...

 

Ah elimde bir kamera olsa ben bekleyenleri çekerdim.

Mezarda bile rahat yok derler ya  işte o hesap ....

 

Merve Boluğur kasaya geçerse; 

Danla Bilic'in videosunu izledim.  Olay şu; bir kozmetik  markası, bir make up artistiyle Danla Bilic'e makyaj yapıyor. Bir sürü davetli var ve Merve Boluğur lansmana kendi markasına ait 2 kutu rujla gelip, rujlarını lansmanda satmaya başlıyor. Merve Boluğur neden böyle birşey yapmış anlamadım. Elinde pos cihazıyla bizim mahalle pazarına gelse daha çok satardı...

 

En azından daha sempatik görünürdü ..

 

Birde olayın şu tarafı var; Danla Bilic neden bunun dedikodusunu yaptı?  Meslekleri aynı olmasa bile ikisininde ruj markası var ve rujların  renkleri birbirine yakın; bir nevi rakipler "bakın ben bile bu kadarını yapmadım sen çok düştün?" demek istedi gibi geldi. Ufak çaplı bir savaşın başlangıcını da böylelikle yapmış oldu .

 

Edis'in son albümünde neler var? 

An albümünde toplamda on iki parça var. Ben çıkış şarkısı Roman dışında bu albümde en çok Köle şarkısını  sevdim. Şarkının sözleri Edis'e, müzik Gürsel çelik ve Edise ait belki kendi şarkılarını daha çok söylemeli. Şarkı kendini tekrar tekrar dinlettiriyor, bu şarkıya da klip çekilmeli. Edis sanki çok tutmuş single  şarkılarının  dışında bambaşka bir albüm yapmış ve çok başka bir şekilde karşımıza çıkmış. Albümün bütün şarkıları hepsi birbirinden farklı tadlarda; bir de Yasemin Mori düeti var ki efsane, hemen alıp dinleyin derim ..

 

"Sende ne yük ne kalp yarası var 

Bir gel de acımı tat göreyim 

Kurduğun hayalin ne önemi var 

Ben hep hazır bir köleyim"  


Edis , Köle şarkısının nakaratı ...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 529
Kayıt tarihi
: 29.08.15
 
 

İşletme mezunuyum... Spor, sağlıklı beslenme, moda, makyaj, sosyal medya ilgi alanlarım arasında...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster