Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Aralık '10

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
1185
 

Nerede kalmıştık !

Nerede kalmıştık !
 

Yeşim Koç'un gezenevi:)


Uzun zamandır blog'da bir yazım yoktu. Gözden uzak olan gönülden ırak olur demişler. Tabii ki geri planda kalmanın çok nedeni var. 2010 yılını gerçekten çok yoğun yaşadım. Artık son günlerini yaşadığımız bu yılın nasıl geçtiğini dahi anlayamadım.

Çok yönlü faaliyet alanlarımızın olması ilgi alanlarımızı da sıraya koymak anlamına geliyor. Her yıl bir etkinliğe ağırlık veriyorum. Bir yıl resim sergileri, bir yıl tiyatro ve konserler, bir yıl yelek üretimi ve tasarımlar derken bu yıl da karavanlı gezilerimiz ön sırayı aldı. 2010 yılında yaptığımız Şile gezisinde birkaç yıl önce blog yazarlarıyla buluşmamızı anımsadım. Yine soğuk günlerde biriydi. Soba çevresinde eğlendiğimiz ve dans ettiğimiz anlar gözümün önüne geldi. Daha sonra Polonezköy, Marmaris, Datça, Antakya, Alanya, Side, Şarköy gezilerinde ise Ölüdeniz Blog buluşmalarını gülümseyerek anımsadım. Bakalım 2011 yılında öncelik ne olacak? Şimdiden belli oldu ki, ilk öncelik marka çalışmalarım olacak. Yeşim Koç Yelekleri’nin artık sadık bir kitlesi var. Bu kitle ile yeni organizasyonlarda buluşacağız. Yine karavanlı gezilerimiz sayesinde ülkemizin doğal ve kültürel zenginliklerini beynimize ve kalbimize nakşedeceğiz. 2011 yılında yapmak istediğim bir şey de üniversitelerin moda bölümlerindeki öğrencilerle deneyimlerimi, bilgi birikimlerimi ve hayallerimi paylaşmak. Tabii ki blog’da bu etkinliklerle ilgili daha fazla yazı yazmak.

İzmir’de İlyas Bayram’la birlikte Kumru yemek, Ölüdeniz’de Coşkun Karabulut’un şiirlerini kendi sesinden dinlemek, Antalya’da Nihat Yıldız’ın kahvesini içmek, Gül ve Serhat çiftine karavan araştırmak gibi projelerimiz olacak. Tabii ki blog’da sevdiğimiz arkadaşlarımızın davetlerine de mümkün olduğunca katılmak ve dostluklarımızı pekiştirmek de bu projelerimizin arasında olacak. Sevgili Neşe’nin Kaz Dağları’na uğramak ve birkaç gün kalmak istiyoruz. Bu yıl gerçekleştirdiğimiz tatilleri http://www.gezenbilir.com/ sitesi’nde görebilirsiniz. 2011 yazı blog için bir yelek etkinliği ve blog karavan daveti yapmak istiyoruz. Yaşam hızla akıp geçiyor. Önemli olan her anın tadını çıkarmak. Biz bunun bilincine yıllar önce vardığımız için yaşamı ıskalamadan ‘’ en iyi gün, bugündür ‘’ felsefesi ile yaşama dokunmaya, değerlendirmeye, güzellikleri de paylaşmaya hazır olanlarla paylaşmayı seçiyoruz. Milliyet Blog’a girmemize neden olan sevgili Mehmet Eren’e bir kez daha burada teşekkür ediyor, her şey gönlünüzce olsun diyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sevgili eşinizle birlikte her zaman sizleri Antalya'ya bekleriz. Selamlar sevgiler

Yıldız Nihat 
 20.12.2010 10:18
Cevap :
Teşekkür ederiz Nihat bey. Antalya'nızda çok güzel bir tatil süreci yaşadık. Bir daha sefere sizin rehberliğinize ve kahvenize zevkle başvuracağız:)  21.12.2010 23:35
 

baktıkça içim gidiyor :))Çok imreniyorum size. Sizin yüzünüzden Serhat beni ikna edebildi. BAk ne güzel geziyorlar diye diye çeldi kafamı. Çocuk olayını hatırlatıyorum bazen onlar da çok keyif alır gör bak diyor. Sanırım yakın zamanda biz de sizin karavanın peşine takılacağız. Seni burada görmek güzel. Ben de yeniden başladım yazmaya. En yakın zamanda görüşmek üzere :))

Gülün içinden 
 12.12.2010 22:44
Cevap :
Sevgili Gül, şu fani dünyada yaşamı ıskalamadan yaşamak gerektiğini çoktan öğrendik. Hiçbir zevki ertelemeyeceksin. O zaman yaşam da seni kolluyor, dilediğin şeyleri yapmana izin veriyor. En kısa zamanda Karavan Ralli'ye katılmanız dileğiyle sevgiler:))  13.12.2010 10:47
 

2011 yılının en önemli etkinliği bize karavan araştırmak olmalı:))) Hazır Gül'ü ikna etmişken ki hala tereddütleri var, karavan konusunda bir çözüm yolu bulma zamanı geldi. Sizi daha az görmek bizler için üzücü ama takip etmek de bir o kadar keyifli. Sevgilerimle:))))

serhatt 
 12.12.2010 14:12
Cevap :
İkna etmeye devam Serhat:))  12.12.2010 16:59
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 228
Toplam mesaj
: 66
Ort. okunma sayısı
: 1516
Kayıt tarihi
: 21.06.07
 
 

23.05.1974 İstanbul doğumluyum. Mediha Yener Moda Okulu'ndan stilistlik ve modelistlik sertifikaları..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster