Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Nisan '17

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
45
 

Nükleer Yıkım Ne Zaman Başlayacak?

Nükleer Yıkım Ne Zaman Başlayacak?
 

Çin’de bilmem kaç yıllık dinozor yumurtası bulunmuş. İstanbul’da yedi bin yıllık ayak izleri bulunmuş. Gün geçmiyor ki, bilinen tarihi yalanlayan bir geçmesin…

Anlaşılan birileri birilerini özellikle bizleri sıradan insanları çok fena şekilde işletiyor hissine kapılmamak mümkün değil.

Özellikle savaşların yok ettiği en önemli şeylerden birisinin geçmişi sildiği düşünülürse, savaşları sadece petrollerle ilişkilendirmek oldukça anlamsız görünüyor.

Amerika’nın Ortadoğu’da sildiği sadece insan ırkı değil. Aynı zamanda bilinci de sildi. Bunun en bariz göstergesi, Nizamiye Medreseleri’nin talan edilmesinin ne manaya geldiğini de belki bazıları anlıyordur.

Şüphe yok ki, dünyada terör varsa beş büyüklerden en azından birkaçının bu işten haberinin olmaması imkânsız. Öyle ya yakalanan patlayıcıların menşe-ileri dahi kendini ele vermeye yetiyor…

Dünyada neler olduğunu bilmemiz bizim gibi sıradan insanlar için oldukça imkânsız olsa da delinin birinin her an tetiğe basması olası. Dünyayı her an yok etme kapasitesine sahip olanlardan hangisinin önce basacağını Allah bilir. Ama görünen o ki, bu silahlar birileri tarafından her an kullanılabilir.  Bu da her an dünyanın önemli bir kısmının yok olmasına neden olacak büyük bir yıkımın başlangıcı olur.

Bilgi bunların eline geçtikten sonra gerçek bilgi sıradan insanları, sıradan insanları değil, sıradan ülkeleri dahi ıskalıyor.  Iskaladığını da kim doğru anlıyor.?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2262
Toplam yorum
: 322
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 158
Kayıt tarihi
: 15.10.14
 
 

Bugünün doğrusu yarının eğrisi, dost görünenler düşman ve herşey aslında zıddı olabilir. Büyük ih..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster