Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Kasım '12

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
13291
 

O Ses Türkiye'de en çok izlenen 10 yarışmacı

O Ses Türkiye'de en çok izlenen 10 yarışmacı
 

En çok izlenen 10 yarışmacıdan 5'i Mustafa Sandal'ın 2'şer Hadise ve Murat Boz'un 1 tane de Hülya Avşar'ın takımından...


O Ses Türkiye bu sene 2. sezonunun ilk etabı tamamlandı. Juri üyeleri beğendikleri yarışmacılara dönerek takımlarına kattılar. 1. sezona göre daha güçlü seslerin yer aldığı bu sezonki yarışmada bazı sesler izleyenleri gerçekten büyüledi. 

Bu sezon bazı sesler daha da bir ön plana çıktı ve videoları yüzbinlerce kez izlendi. İşte O ses Türkiye'de bu sezon internette vidosu en çok izlenen 10 yarışmacı.

Cansu Çebi ( Mustafa Sandal ) : Zerrin Özer'in Bir Gülü Sevdim adlı şarkısını seslendirdi. 4 juri üyeside onun için döndü. Güçlü sesi ile herkesi büyüledi. Performansı internette  1 ayda 600.000 kişi tarafından izlendi.

Selin Ataş ( Hadise ) : Niran Ünsal'ın Zorlu Sevdam adlı şarkısını seslendirdi. 4 juri üyeside onun için döndü. Şarkıdaki çıkışlarını güzel sesi ile buluşturmayı başarınca herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Performansı internette  2 ayda 440.000kişi tarafından izlendi.  

Arzu Akdaş ( Mustafa Sandal ) : Sezen Aksu'nun masum değiliz şarkısını seslendirdi. Murat Boz hariç diğer 3 juri üyesi döndü. Şarkıyı Sezen Aksu'dan alıştığımız tarz dışında çok başarılı söyledi. farkı tarzı ve şarkıdaki gırtlak nameleri çok beğenildi. Performansı internette  1 ayda 435.000 kişi tarafından izlendi. 

Berk Termin ( Hadise ) : Kenan Doğulu'nun kandırdım adlı şarkısını seslendirdi. Sadece Hadise döndü ama izleyiciler onun neşeli ve içten söylemini çok sevdi.  Performansı internette  1 ayda 430.000 kişi tarafından izlendi.  

Ayda Mosharraf ( Murat Boz ) : Kings Of Leon'un Sex On Fire şarkısını seslendirdi. 4 juri üyesi de onun için döndü. Geçen sezonda katılmış ve elenmesine rağmen performansı ile büyük takdir toplamıştı. Bu seonki performansı ile de aynı başarıyı yakalamayı başardı. Performansı internette  1 ayda 350.000 kişi tarafından izlendi.  

İrem Pilgir ( Hülya Avşar) : Funda arar'ın Haberin var mı? şarkısını seslendirdi. Kendisi için Hadise ve Hülya Avşar döndü. Funda Arar'dan farklı ama onu aratmayacak kadar güçlü bir sesle kendisini beğendirmeyi başardı. Performansı internette  1 ayda 330.000 kişi tarafından izlendi. Performansı internette  1 ayda 600.000 kişi tarafından izlendi.  

Çağrı Emrah Yıldırım (Murat Boz ): İbrahim Tatlıses'ten Mutlu Ol Yeter adlı şarkıyı seslendirdi. 4 juri üyeside onun için döndü. Geçen sezon favorilerden olmasına rağmen elenmiş ancak performansı ile  geçen seneye damgasını vuranlar arasında yer almıştı. Bu sene de performansı ile favoriler arasında olacağını fazlasıyla hissettirdi.  Performansı internette 2 ayda 270.000 kişi tarafından izlendi. 

Semiramis Çalışan ( Mustafa Sandal ) : Alicia Keys'in Falling adlı şarkısını seslendirdi. 9 saniyede tüm juri üyelerini döndürerek kırılması zor bir rekora imza attı. Performansından sonra söylediği farklı tarzlarla çok yönlü olduğunu göstererek yarışmaya damga vuracağını kanıtladı.  Performansı internette  1 ayda 260.00 kişi tarafından izlendi. 

Mustafa Bozkurt ( Mustafa Sandal ) : Ahmet Kaya'nın Kafama Sıkar Giderim adlı şarkısını seslendirdi. Hülya Avşar hariç diğer tüm juri üyeleri döndü. Güçlü sesi ile bir çok haber sitesinde yer alarak sadece izleyenlerin değil medyanında dikkati çekti. Sadece 1 hafta gibi kısa sürede İkiyüz Bin kişi tarafından izlenmeyi başardı. Performansı internette  2 hafta gibi kısa bir sürede 250.00 kişi tarafından izlendi. 

Erkam Aydar ( Mustafa Sandal ) : Emrah'ın Unutabilsem adlı şarkısını seslendirdi. Murat Boz ve Mustafa Sandal onun için döndü. Sesinin güçlü olmasının yanı sıra sempatisi ile de dikkatleri çekti. Özellikle Hülya Avşar'ın karşına geçip onun için şarkı söylemesi ses getirdi.  Performansı internette  2 haftada 200.000 kişi tarafından izlendi. 

Yarışmadaki performans videosu internette en çok izlenen yarışmacılardan tam 5 tanesinin Mustafa Sandal'ın takımından olması dikkatlerden kaçmıyor. Mustafa Sandal'ı 2 şer yarışmacı ile Hadise ve Murat Boz izlerken Hülya Avşar'ın ise sadece 1 yarışmacısı bulunuyor. Ayrıca diğer dikkat çeken husus ise Murat Boz'un en çok izlenen 2 yarışmacının da geçen sene de yarışan yarışmacılar olması ve bu iki yarışmacıların da Hülya Avşar'ın takımından olmasıdır. 

Evet izleyicilerin ilk performanslar sonucu dikkatlerini çeken yarışmacılar bunlar... Bakalım düellolar ve canlı yayınlar sonucu ipi göğüsleyen yarışmacı bu 10 isim arasından mı olacak? Yoksa diğer bir yarışmacı sonradan göstereceği performansla izleyicileri mest mi edecek? Bunu hep birlikte göreceğiz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 60
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 10226
Kayıt tarihi
: 03.06.10
 
 

Müzik dinlemek (Türkçe Pop) ve futbol maçı (özellikle Beşiktaş maçları) izlemekten hoşlanıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster