Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ekim '17

 
Kategori
Müzik
Okunma Sayısı
52
 

O Sesi Bulmak

O ses,

İnsanların sebepsiz hoşnutluğunu kazanan sarkının yada parçanın neyden bahsettiğinden ziyade kulağa gelen hiçde yabancı olmayan ama bi o kadarda özlenmişlik hissini uyandıran "O ses" kime ait olduğunun bi öneminin olmadığı sadece benliğinize yasattığı tarifi zor o his. Baska sarkılarda arayıpda bulamadığınız.

O sesi, o parçayı ilk tatdığınızda hep öyle kalmasını, her tekrarda aynı hissi uyandırmasını arzuluyor insan. Birden fazla tekrar saatlerce aralıksız dinlemeler. sesle ve sarkıyla bütünleşip benimsenmeye baslanıldığında en iyi sarkıcıların yada bestekarların sarkıyı kendilerince yorumlamaları bile özelinize el sürülmüş hissi uyandırıyor içinizde. En mükemmeli değil o sesi sevmişssinizdir çünki en iyisini yada en popülerini değil. O seste bulmuşsunuzdur özlediklerinizi, unuttuğunuzu sandıklarınızı  ya da içinizi ısıtan samimiyeti 

Hayatınıza her an girebilir o ses ,o his birisinin planı dahilinde paylaşabilirsiniz aynı melodiler eşliğinde dokuna bilir aynı anda ruhlarınıza, Sizin için kaleme alınmış sizin için özel birinden size özel olabilir gitarın tellerine vurula vurula işlenebilir ruhunuza ya da yalnızlığınıza soyunmuş sessizliğinizle barışık olduğunuz saatlerde bilmediğiniz bir radyo frenkansından akabilir ruhunuzun derinliklerine.

Bırakın yaşatsın tarifi zor duyguları bırakın okşasın ruhunuzu dolansın dilinize kurdursun hayalller gülümsetsin gün boyu bırakın hatırlatsın unutmanız gerekenlerı açsın kapatdığınızı sandığınız aralık kapıları bırakın doldursun cesarete ruhunuzu.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 31
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 67
Kayıt tarihi
: 15.10.17
 
 

Kocaeli Gebze'de doğup büyüdüm kalabalıklar içinde yürümenin o tuhaf çekiciliğini seven birisiyimdi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster