Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ocak '11

 
Kategori
Burçlar
Okunma Sayısı
1545
 

Ocak burcunuz ne diyor

Ocak burcunuz ne diyor
 

2010 yılına geride bıraktığımız, 2011 yılına merhaba dediğimiz şu günlerde acaba burcunuz ne diyor? Öğrenmek ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibi oldum. Gelin ozaman iyisi ile, kötüsü ile bakın bu ay yaşamınızda neler olacak?

OĞLAK BURCU: Oğlak burcu insanları bu ay önceliklerini bir kez daha gözden geçirmemeliler. Ayın ikinci yarısında Platonun etkisi ile kariterinizde ilerleme yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. İş hayatından beklediğiniz parasal kaynaklar ise problem getirmeye devam ediyor. Özellikle ortaklılarda bazı engeller öne çıkabilir.

KOVA BURCU: Kova burcu insanı önemli bir karar aşamasında bu ay. Dolunayın olumlu etkileşimlerini yaşayacak ve başarıya ulaşacaksınız. İlişkisi olanların çok dikkat etmesi gereken bir ay. Olumsuz yaklaşımlar ilişkinizi sonlandırabilir, dikkat! Karşiılıkl anlayış ve özveri ile kurtarmak elinizde. Sakin olun ve olumlu yaklaşın. Sinir sisteminiz sizi fazla zorlayacak, bir uzmana görünmenin tam zamanı.

BALIK BURCU: Ayın sonundan itibaren son derece özgür ve farklı kararlar alıp, yaşamınızda önemli değişiklikler alacaksınız.İş yaşamınızda tehlike var dikkat edin. Kendinizi kaf dağında görmeniz işiniz etkileyebilir ve kayıp yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamına gelince bir silkelenin, hayat sadece çalışmaktan ibaret değil, sevdiğiniz insanı görün ve birlikte kısa bir tatil yapın. Onun şikayetlerini kulak ardı etmeyin.

KOÇ BURCU: Siz geleceği düşünseniz de geçmişte yaşanan bir ilişki su yüzüne çıkıyor. Geçmişle yüzleşmeli, sorunları çözmelisniz. İş hayatına ait konular ve sorumluluklar gündemini koruyor. Aynı anda birden fazla konu öne çıkarken yapıcı olmalı, üstlerin beklentilerini görev bilinci içinde yerine getirmelisiniz. Bu yoğun tempo ev hayatınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Kariyerinizle ilgili önemli aşamalar kaydedebileceğiniz olanaklar ise sizi amaçlarınız hakkında yeni kararlar almaya itecektir.

BOĞA BURCU: Hayalinizdeki projeyi gerçekleştirmek için uygun zaman. Geçmişteki iş yaşamınızda birlikte çalıştığınız ve sizin aleyhinizde bulunan kişilerle tekrar iş ilişkisi kurmak durumunda kalabiirsiniz, dikkat! Aşk yaşamınızda ufukta yeni bir insan görünüyor.

İKİZLER BURCU: Yeni bir aşk ya da yeni bir iş karşınıza çıkacak bu ay. Çok verimli bir döneme giriyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirirseniz, kazanan taraf olacaksınız.

YENGEÇ BURCU : Bu ay çok çekici, karizmatik bir insan olacaksınız. Çevrenizde sizin etkiniz altında kalacak pek çok insan olacak. İş yaşamınızda sıkıntı yaratacak durumlar ortaya çıkabilir ama kararlılığınız ve azminiz sayesinde üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU: Romantik ve egosu fazla olan aslan burcu insanı için bu ay çok farklı davet ve etkinlikler içinde olacaklar. Yapmakta olduğunuz proje yüzünden bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızı biraz dizginlemelisiniz, hızlı yaşıyorsunuz.

BAŞAK BURCU: Ocak ayının ikinci haftasında, birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız sizi sıkıntıya sokabilir dikkat! Biraz gergin, yoğun ve hızlı bir çalışma dönemini yaşıyorsunuz. Ay sonunda rahatlayacaksınız.

TERAZİ BURCU: Çekiciliğinizin arttığı dönemi yaşıyorsunuz. Çevrenizde bulunan kalkanı kaldırın ve etrafı görün. Bunalşımlı döneminizden kurtulup, yaşama adım atmalısınız. İş yaşamınızda hertşey yolunda olacak.

AKREP BURCU: Bu ay sizi macera doılu yolculuklar bekliyor. Eğer sporla uğraşıyorsanız, küçük sakatlanmalar yaşayabilirsiniz, Dikkat. Bağımsızlığınıza düşkün olduğunuz için, özgürlüğünüzün kısıtlanacağı düşüncesiyle ciddi bir ilişkiden kaçıyorsunuz, ama sona yaklaştınız :) Üstelik yeni ve kalıcı sevgili yakın çevrenizden biri olabiir.

YAY BURCU: Karizmanızın artacağı, başarıların arka arkaya geleceği bir dönem. Doğru kullanırsanız doğru kararları gerçekleştireceksiniz. Aşka dikkat!

http://www.hangimoda.com/ocak-burcunuz-ne-diyor.html 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 384
Toplam yorum
: 102
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 1664
Kayıt tarihi
: 02.05.09
 
 

Yazmayı, okumayı, paylaşmayı, özgürlüğü seven, "BİLGİ"lenirken, "BİLGİ"lendiren dünya insanıyım. Lai..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster