Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Nisan '10

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
1074
 

Okulumdaki WC yazıları

Ben Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü'nde eğitimime devam etmekteyim. Komite dediğimiz sınav vakti yaklaşınca okulun kütüphanesine gün boyu bağlı oluyoruz. Dolayısıyla da okulun tuvaletiyle de içli dışlı olunuyor. Okulumu daha yakından tanıma fırsatı veriyor bana.

Yer, Hukuk kantininin yanındaki tuvalet:

-Girişteki ilk tuvalette, ilginçtir ki "esrar serbest bırakılsın, millet huzur bulsun" gibi bir yazı var. Altına da bir sürü yorum gelmiş, olumlu ya da olumsuz olarak. Sanırsınız ki MB orada. Bir yazı var altına nerdeyse 10 larca yorum yazılmış.

-Bir diğer yazı, "tek yol devrim" idi.

-Bir de şu andaki iktidar partisi ile ilgili yazı vardı, kırmızı kalemle yazılmış. Sanırım o 2. taraftaydı. Yine onun da altına 10 a yakın yorum gelmiş. İlginç cevaplar gelmiş. Dedim heralde burdan haberleşiyor insanlar, gerçek hayattan kopuk bir şekilde. Bir yorum da ben yazmak istedim, çünkü iştah açan yorumlar vardı. Ama devlet malı zarar verilmez :))

-Tuvalette son gördüğüm, daha doğrusu yorum olarak gördüğüm yazı ise "O zaman İstikbal Göklerdedir" idi. Ana cümle cinsel içerik içerdiği için söyleyemeyeceğim. Edep kısmını atlarsak, oldukça yaratıcı bir yorum olmuş. Gidip görmenizi tavsiye ederim...

Ve geri kalanlar. Birkaç kız numarası, cidden arayanlar oluyor mu çok merak ediyorum bu numaraları, numaraların yazılırken neden yazıldığını merak ediyorum. Kız arkadaşına kızan biri mi yazıyor, yoksa gerçekten arkadaşlık yapmak isteyen kişilerin numaraları mıdır?...

Tuvaletler bu yıl yenilendiği için bunlar daha ilk çalışmalar, temizlikçiler görüyor mu bu yazıları, görüyorsa neden temizlemiyor bilmiyorum. Sanırım blog amaçlı kullanılıyor duvarlar, altında bir sürü yorumuyla; bayan tuvaletlerinde durum nedir acaba onu da merak ettim şimdi... :))

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Keyfine bak... yazsınlar da WC duvarına yazsınlar... yeter ki yazsınlar. Yazıldığı sürece demektir ki birileri bir şeylerden rahatsız. Hiç yoktan bu bile iyidir. Sevgiler.

Esma KAHRAMAN 
 19.04.2010 23:09
Cevap :
Yazsınlar da tuvaletlerin ne kadar temiz tutulduğu zaten malum, başka yerlere yazsınlar (: Saygılar...  20.04.2010 21:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 131
Toplam yorum
: 123
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 3118
Kayıt tarihi
: 10.04.09
 
 

Marmara Üniversitesi, Tıp Fakültesi'nden mezun... Tıp Fakültesi'nden her şey çıkar, arada doktor ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster