Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Temmuz '14

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
108
 

Ölüm hiç bir çocuğa yakışmıyor.

Ölüm hiç bir çocuğa yakışmıyor.
 

Barış, olacakmı?


Bir vızıltı sesi, ardından büyük bir yankı ve patlama sesi, gece, gündüz, vurulan binalar ve bunların içinden çıkan her yaşta cesetler, en önemlisi de cocuklar. Lanetli bir ırk ve müslümanlara yaptıkları, Dünyanın umrunda değil, zaten söz konusu müslümanlar olunca çok önemli değil, çocuk ya da yaşlı, onlar için bitmek bilmeyen ölüm kusmaları. Orantısız güçle, eşit olmayan bir savaş sürdürmek. Zaten eşit şartlar olsa belki, yapamayacak, hele arkasındaki güç ya da güçler bu katliamda onu desteklemeseler, cesaret edemeyecek. Zavallı, aciz insanlar..

İstediğin kadar öldür, bitiremesin, sen ne yaparsan yap halkın hep korku içinde yaşayacak, yaptıklarının karşılığını muhakkak ödeyeceksin, ne gücün, ne paran, ne de arkandaki ağbin, gün gelecek en ağır cezayı alacaksın. Bir halkı yok etmek istemen ve buna canak tutan yandaşların görecek ki, ölürken çoğalacaklar, artarak büyüyecekler, denizleri okyanusları aşacak azgın bir sel gibi bebek katllerini silip süpürecek. Senin tüm silahlarına karşı taş atacaklar, o taşlar sana bir füze tesiri yapıp yüreğini delip parçalayacak, caresiz kalacaksın, sen öldürürken, mazlumlar, saf temiz çocuklar ölümü oyun sanıp, ölürken çoğalacaklar, göreceksin.. Bitiremeyeceksin.. Kendi kanında boğulacak, tarih bu sefer sizi hiç affetmeyecek.

Masum insanları, çocukları öldürerek hiç birşey elde edemezsin. Elde edeceğin sadece nefret ve kin, bu nefret ve kinde senin sonun olacak.. Bu mubarek ramazan ayının son günlerinde Dünyadaki tüm müslümanlara sabır diliyorum. Ölenlere de rahmet dilerken, yaradan onları cennettine kabul etsin...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 319
Toplam yorum
: 951
Toplam mesaj
: 311
Ort. okunma sayısı
: 6279
Kayıt tarihi
: 14.06.06
 
 

25.08.1963 İstanbul doğumluyum. A.Ö.F İşletme mezunuyum. 8 sene profesyonel kalecilik yaptım. (Ey..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster